Мета – вища світа

Мета – вища світа

Хто не мріє про здобуття вищої освіти? Але чи всі досягають наміченого? На жаль, далеко не всі. На заваді різні обставини - як об’єктивні, так і суб’єктивні. Тож спроби освітян наблизити гарну мрію ще до ширшого кола людей можна лише вітати.

Дистанційна форма навчання загалом позитивно сприймається не тільки потенційними претендентами на диплом, а й громадською думкою. Як відомо, у кожній справі багато важить перший крок. Наш навчально-консультаційний пункт зробив його торік. Не просто він дався. Адже у Кривому Розі 37 вищих навчальних закладів. І кожен хоче виконати ліцензований обсяг, привернути до себе увагу.

Сталося так, що на Криворізький навчально-виробничий центр «вийшов» керівник Кіровоградського інституту, відома не тільки на Кіровоградщині людина - Олександр Миколайович Барно. Він і автор цих рядків за участю місцевої влади оцінили ситуацію, перспективи і дійшли висновку, що за активної та цілеспрямованої роботи є шанси зайняти певну нішу у міському освітньому просторі. Зокрема, вирішили зосередитися на двох районах, в яких немає вищих навчальних закладів. У вересні минулого року нашими студентами стала 21 особа. Це люди різні за віком і сімейним станом, котрі прагнуть отримати дипломи юристів, документознавців, фінансистів.

Заняття відбуваються по суботах у приміщенні навчально-виробничого центру, який я очолюю. Викладачі у нас із цього ж таки центру та вищих навчальних закладів міста. Умови для навчання студентів дистанційної форми навчання, на мою думку, добрі. До їх послуг комп’ютерний клас, бібліотека, фонд якої поповнюється з допомогою Кіровоградського інституту. Кожен студент отримує необхідну літературу за навчальною програмою.

Про нас дізналися в місті, тож уже маємо понад 60 заяв вступників на 2008-2009 навчальний рік. Цьому сприяла активна профорієнтаційна робота, зв’язки зі школами і ПТУ. Плануємо розширити набір спеціальностей з тим, щоб повніше задовольнити потреби студентів.

 

 Віктор Легун, завідуючий Криворізьким навчально-консультаційним пунктом,

Газета «Університет «Україна», №5, 2008

автор: Віктор Легун, завідуючий Криворізьким навчально-консультаційним пунктом

видання: Газета «Університет «Україна», №5, 2008, час видання: 2008


18/02/2010