Як гарно творити красу!

ЯК ГАРНО ТВОРИТИ КРАСУ!

 

Цьогорічне літо запам'яталося студентам спеціальності "Дизайн". І не лише тривалими зливами і неймовірною спекою. Літо стало порою двох виставок-переглядів, влаштованими сьогоднішніми другокурсниками. На загальний огляд майбутні фахівці презентували свої творчі набутки з фахових дисциплін.

Цікаво, що на першій виставці, яка відбулася у приміщенні Київського індустріального технікуму, були присутні чимало абітурієнтів. Дехто з батьками.

Майбутні студенти уважно придивлялися до творчості своїх майже ровесників.

З абітурієнтами, їхніми батьками, всіма відвідувачами обох виставок-переглядів розмовляли, за необхідності пояснювали деталі творчості дітей, складності, що виникають у викладачів і студентів, завідуючий кафедри дизайну Анатолій Іванович Ломовський, викладач малюнка та живопису Марина Володимирівна Морева. Пані Морева розповідала, що до початку представлення експозиції вона і студенти навіть забували про сон.

А подивитись було на що. Кожен із 15 студентів намагався гідно представити свої здібності і вміння, особистість майбутнього спеціаліста творчої професії. На однакове завдання чи то з натюрморту, чи з дизайну ґрат, що повинні бути встановлені навкруги нової споруди університету тощо, кожен із учасників виставки представив своє мистецьке бачення.

Крім суто навчальних робіт, усі без винятку експоненти заглянули в майбутню споруду університету, зобразивши елементи нового корпусу, який ще будується. Що ж: художня творчість завжди була покликанням мрійників.

Староста недавнього першого, а сьогодні вже другого курсу майбутніх художників-дизайнерів Вікторія Чуждан, розповідаючи про першу з виставок, зазначила:

— Це було свято, але далося воно важкою працею.

До речі, роботи Вікторії відкривали стенд.

— Не тому, що я — староста курсу, — пояснила дівчина. — Так розпорядився жереб.

Другу виставку переглянули 30 серпня учасники загальних зборів колективу університету.

 

Газета «Університет «Україна», №9, 2003

видання: Газета «Університет «Україна», №9, 2003, час видання: 2003


25/02/2010