• 16/01/2016  Сучасні критерії спортивного відбору дітей у футболі

  Загальновідомо, що характерною особливістю сучасного спорту є науково обґрунтований пошук талановитих дітей, які здатні проявити природні здібності, подолати великі тренувальні й змагальні навантаження, досягнути вагомих результатів у спорті.

  автор: Назарчук О.А., Яворська Т.Є.

  час видання: 2016

  Докладніше

 • 09/08/2011  ХЕНД-МЕЙД БУМ!

  Для тих хто прагне, але не знає, ЯК... Чи пам'ятаєте ви, як тремтячими дитячими руцями дарували матусі свій власноруч зроблений шедевр? Багато води відтоді збігло, та й часи змінились кардинально. Тепер на товари хенд-мейд, а точніше «зроблено руками» — попит. Чи не тому тепер сотні творців не тільки виготовляють цікаві, а часом унікальні речі, вони ще й продають їх.

  автор: Вікторія Прасол

  видання: Студентський інформаційний часопис «СІЧ» №1, Експериментальний випуск студентів ІV курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», час видання: 2010

  Докладніше

 • 25/02/2010  Автострада під назвою "Життя"

  Ось і прийшов той самий час, коли ми з гордістю ставили у бібліотечному формулярі запис "студент". Не встигнеш отямитись і - звідки вони беруться: оті відчуття повної самостійності, незалежності і постійні спроби вирватися з-під батьківської опіки. Постає єдина мета - випробувати на собі усі принади дорослого життя. І що маєш у результаті? Повну відсутність часу, щоб обдумати доцільність, не кажучи вже про відверту дурість своїх вчинків, і продовжуєш мчати вперед. Але зачекай! Хіба просто так на шляху водія з'являються один за одним дорожні знаки?

  автор: Тетяна Долгушина, студентка I курсу (спеціальність "Видавнича справа та редагування")

  видання: Газета «Університет «Україна», №11, 2001, час видання: 2001

  Докладніше

 • 25/02/2010  Краса - ключ до справжнього розуміння істини

  Розмірковуючи над тим, що є для мене краса, раптом згадала, як колись одна людина навчала мене грати в шахи. Тривалий час я не могла зрозуміти, як «правильно ставити» фігури. Мій вчитель був не тільки терплячим, але, що ще важливіше, справжнім художником у душі. Він сказав мені: «Ти можеш відчувати красу? Тоді тобі треба так поставити фігури, щоб виникло це відчуття. Красивий хід і є правильний...».

  автор: Тетяна Черкасова, викладач Хмельницького інституту соціальних технологій

  видання: Газета «Університет «Україна» №7-8, 2006, час видання: 2006

  Докладніше

 • 25/02/2010  Літературні уподобання Альони Скиби

  - Я навчаюся з тобою вже третій рік. Мене вражає твоя працелюбність і допитливість. Знаю, що дуже багато читаєш, завдяки тобі я теж стала членом Книжкового клубу. За яким принципом ти обираєш книжки для читання?

  автор: Тетяна Коваленко, студентка ІІІ курсу Університету "Україна" “Україна” (спеціальність “Видавнича справа та редагування ”)

  видання: Газета «Університет «Україна», №3-4, 2008, час видання: 2008

  Докладніше

 • 25/02/2010  Молодь у мінливому світі

  У наш час молоді люди відіграють усе помітнішу роль у суспільному житті. Зірки спорту, видатні вчені та інженери, підприємці, борці за мир, активісти, поп-ідоли, захисники навколишнього середовища, прав споживачів та неформальні лідери - усе це молоді люди. Інакше кажучи, вони являють собою потужну економічну, політичну й соціальну силу. Молоді люди в Україні є складовою частиною міжнародної молодіжної спільноти. Але, на жаль, наші молоді співвітчизники не відчувають подібних міцних механізмів підтримки, що їх мають однолітки на Заході. Та, водночас, у них є своя унікальна історія, своє сучасне майбутнє.

  автор: Сергій Скіц, студент IV курсу (спеціальність "Правознавство")

  видання: Газета «Університет «Україна», № 6, 2003, час видання: 2003

  Докладніше

 • 25/02/2010  Мова міжнародного спілкування

  З давніх-давен, ще від часів будівництва Вавилонської вежі, людство мріяло про мову взаєморозуміння. За цей час люди багато разів досягали порозуміння. Тож уже здавна успішно функціонують багато міжнародних мов. Серед них: нотний запис музики, фізичні, хімічні та математичні формули, правила дорожнього руху, правила футболу, тенісу та інших ігор. Усі ці мови не належать якійсь країні - вони нейтральні, тобто міжнародні. На наш час бракує лише мови безпосереднього спілкування представників різних країн та народів. Ще від Олександра Македонського і дотепер відомі майже 900 проектів такої мови. Але з них тільки одна - есперанто - досягла рівня розмовної та літературної мови. Про це свідчить той факт, що з 1993 року в міжнародному літературному Пен-клубі існує есперантська секція.

  автор: Тетяна Коваленко, студентка ІІ курсу Університету “Україна” (спеціальність “Видавнича справа та редагування”)

  видання: Газета «Університет «Україна», №1-2, 2007, час видання: 2007

  Докладніше

 • 25/02/2010  Мрії здійснюються

  Насправді - мрії здійснюються! Потрібно лише вірити - і все стане досяжним і здійсненним. Кожного з нас чекає майбутнє... Чекає наших побажань, вказівок, забаганок, думок. Хотілося б у це вірити завжди, але життя змушує нас розуміти, що без активних дій жодна з наших мрій не здійсниться. Неможливо досягти в житті чогось, не доклавши до цього хоч крихти зусиль.

  автор: Настя Коляда, студентка І курсу (спеціальність „Соціальна робота")

  видання: Газета «Університет «Україна», № 9-10, 2004, час видання: 2004

  Докладніше

 • 25/02/2010  Неймовірні пригоди наших слів в Італії

  Для того, щоб відвідувати Італію, не знаючи італійської мови, потрібно мати міцні нерви. Не встигли ви зійти з літака, як на вас чекає перше мовне випробування. Так-так, просто в аеропорту. Це табличка з написом «Dogana». І найнеприємніше те, що ви ту «догану» мусите пройти обов’язково, бо в обхід митниці ідуть лише нечесні люди, а ви до них не належите, правда?

  автор: Марія Мар’єнко, студентка IV курсу факультету філології та масових комунікацій

  видання: Газета «Університет «Україна», №7-8, 2009, час видання: 2009

  Докладніше

 • 25/02/2010  Ось такі вони, наші студенти

  Більшість людей, як правило, розкриваються в розмовах, відповідях на запитання. Звичайно, якщо вони, ці запитання, — зрозумілі і викликають бажання поділитися навіть найсокровеннішим. Тож я знову звернулася до співрозмовників із числа студентів, котрі щиро і відверто відповіли на ряд запитань.

  автор: Лідія Завірюха, кандидат педагогічних наук,доцент

  видання: Газета «Університет «Україна», №7, 2004, час видання: 2004

  Докладніше

 • 25/02/2010  Просвітницька місія Університету «Україна»

  Просвіта» як педагогічна категорія в наш час розглядається в сучасних учбових посібниках поряд із поняттями «виховання», «навчання», «освіта» та іншими. Під просвітою зазвичай розуміють різновид освітньої діяльності, розрахованої на великі учбові групи, що відкриває їм мету життя та втілює свідомість обов’язку.

  автор: Ігор Олександров, журналіст

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 25/02/2010  Рух - це здоров'я

  Танцювальна, або рухова, терапія - це метод психотерапії, що використовує рух для оцінки стану, розуміння суті захворювання і зміни стану пацієнта. Основна ідея методу полягає в тому, що не існує різкої відмінності між діяльністю мозку або психікою і станом тіла, те, що людина почуває, видно за її рухами. Фахівці з танцювальної терапії можуть результативно працювати з пацієнтами, що страждають на аутизм, хворими з травмами мозку, нездатними до навчання дітьми, людьми похилого віку, підлітками з порушеннями розвитку, сліпими і слабочуючими. Паралельно відбувається психотерапевтичне пророблення таких критеріїв: самоідентифікація, впевненість у собі, самооцінка границі, комунікативність, відносини і т.ін. Меріан Чейс вважається засновником цього напрямку мистецтва руху.

  автор: Михайло Савельєв, студент V курсу Факультету соціальних технологій спеціальності "Фізична реабілітація", фахівець із танцювальної терапії управління адаптації та реабілітації Університету "Україна"

  видання: Газета «Університет «Україна», №11-12, 2004, час видання: 2004

  Докладніше

 • 25/02/2010  Щоб університет став школою життя

  У вищих навчальних закладах створюються органи студентського самоврядування. Органи студентського самоврядування сприяють гармонійному розвитку особистості студента, формуванню у нього навичок майбутнього організатора, керівника. У світі побутують дві основні версії особистісного розвитку людини. Погляди науковців розходяться у визначенні провідної ролі в особистісному розвитку соціального середовища чи людини. Я вважаю, що людина відіграє значно більшу роль у своєму творенні, аніж середовище. Але інколи без сторонньої допомоги зробити щось буває майже неможливо, і тоді вирішальну роль відіграють люди, які опиняються поруч і власним прикладом демонструють зовсім іншу якість життя.

  автор: Анастасія Коляда, студентка ІІ курсу Університету «Україна» спеціальності «Соціальна робота»

  видання: Газета «Університет «Україна», № 3-4, 2006, час видання: 2006

  Докладніше

 • 25/02/2010  Шукай спосіб самовиразитися, інакше виникне запитання - навіщо взагалі жити?

  Іноді виникає химерне запитання: університет для студента, чи студент для університету. Щоб відповісти на нього, варто спробувати... очолити в цьому університеті який-небудь рух. Наприклад, студентський самоврядний. Наша розмова з керівником студентського самоврядування університету "Україна" Ніною Гаєвською

  автор: Богдан Радченко

  видання: Інтернет-видання "Трибуна України", час видання: 2009

  адреса видання: http://ukrtribune.org.ua

  Докладніше

 • 25/02/2010  Смертельна загроза інтелекту української нації

  Останнім часом проблеми, пов'язані з гральним бізнесом, набувають все більш загрозливого характеру. Величезна кількість українців-мешканців мегаполісів страждає ігроманією - небезпечною хворобою, порівнюваною з наркоманією й алкоголізмом. Азартна гра дуже негативно відбивається на здоров'ї людини. Вона викликає звикання, а власники ігрових автоматів не доносять до людей доступно достовірну інформацію про особливість всього цього процесу – адже це не просто гра. Наслідком хворобливої пристрасті городян до ігор стало і загострення криміногенної ситуації у країні. Ігроман не зупиниться ні перед чим, щоб добути гроші для гри.

  автор: Ігор Александров (Конвісер Ігор Олександрович)

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 25/02/2010  "Я дуже щасливий своїм життям"

  Я надзвичайно пишаюсь тим, що навчаюся в Університеті „Україна”. Це для мене і цікаво, і перспективно. Я здобуваю тут дуже корисну і важливу професію, а також, незважаючи на те, що я – студент заочної форми навчання, маю можливість брати участь у науково-дослідній роботі. Так мене дуже захопив проект, над яким працюють студенти двох факультетів – філології та масових комунікацій і соціальних технологій – «ХХ століття очима його ровесників». Як і чим живуть у нас люди похилого віку? Яким видалось для них минуле століття? Чи змінилась людина за останні 100 років?

  автор: Олександр Вербицький, студент ІІІ курсу заочної форми навчання (спеціальність "Фізична реабілітація")

  видання: Газета «Університет «Україна», №1-2, 2007, час видання: 2007

  Докладніше

 • 25/02/2010  Як гарно творити красу!

  Цьогорічне літо запам'яталося студентам спеціальності "Дизайн". І не лише тривалими зливами і неймовірною спекою. Літо стало порою двох виставок-переглядів, влаштованими сьогоднішніми другокурсниками. На загальний огляд майбутні фахівці презентували свої творчі набутки з фахових дисциплін.

  видання: Газета «Університет «Україна», №9, 2003, час видання: 2003

  Докладніше

 • 25/02/2010  Життя як творчість

  Чи часто ми замислюємося над тим, як відбувається наше життя! А якщо замислюємося, то чи робимо для себе якісь висновки, чи шукаємо причини своїх успіхів та невдач, чи формулюємо для себе рекомендації, як досягти перших та уникнути останніх? Нарешті, чи вистачає нам волі та мудрості реалізувати їх у власному житті, не віддавати свою долю під владу не завжди доброзичливого середовища та часто цілком випадкових обставин, а бути її господарем, „конструктором" власного буття!

  автор: Дмитро Пузіков, магістрант Університету "Україна" (спеціальність "Соціальна робота")

  видання: Газета «Університет «Україна», №8, 2004, час видання: 2004

  Докладніше