Любиш читати? Тобі до нас!

25 вересня ми, студенти першого курсу Тернопільського коледжу Університету «Україна», відвідали Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку. Під час екскурсії нас ознайомили з роботою інформаційно-бібліографічного відділу, відділом міського абонементу, читальним залом, відділом технічної літератури, відділом працівників сільського господарства, відділом інформації, літератури та мистецтв, відділом літератури іноземними мовами тощо.

Було цікаво дізнатися, що основними завданнями інформаційно-бібліографічного відділу є забезпечення загальнодоступності бібліотечної довідки та інформації, створення умов для безперервної освіти. Відділ міського абонементу дає можливість отримати необхідну літературу для опрацювання за межами бібліотеки.

До послуг читачів великий вибір галузевої, наукової, класичної та сучасної художньої літератури. Також функціонує «платний абонемент» галузевої та художньої літератури під назвою «Новинки книжкового ринку».

У відділі літератури іноземними мовами відкрито центр «Вікно в Америку», який створено на основі партнерства між США та Україною. Центр дає можливість безкоштовно вивчати англійську мову всім читачам бібліотеки. Щочетверга тут можна переглянути американські фільми мовою оригіналу.

Після першої екскурсії ми, студенти Тернопільського коледжу Університету «Україна», з радістю долучилися до числа користувачів бібліотечним фондом. Ми зробили свій вибір, радимо зробити його і вам!

автор: Михайло Пінчак, студент І курсу, спеціальність «Видавнича справа та редагування»

видання: Тернопільський коледж Університету «Україна», час видання: 2014


17/10/2014