Лекції читає російський фахівець

Лекції читає російський фахівець

 

Що потрібно, щоб бути здоровим? Та багато чого. Важливою запорукою здоров'я є профілактика захворювань. А вона, у свою чергу, передбачає добре знання особливостей і можлвостей свого організму. Тому так важливі поради фахівців, виконання тих рекомендацій, які сприяють зміцненню здоров'я, попередженню непотрібних ускладнень і негативів.

Про це і йшлося в лекції російського фахівця Олексія Володимировича Чудинова. Пан Чудинов - відомий у сусідній із нами країні медик, ліпідолог (спеціаліст із ліпідно-жирових порушень, атеросклерозу та серцево-судинних захворювань). Він - співзасновник, директор і головний лікар приватного медичного центру «Сімейна медицина», координатор освітньої програми для лікарів і пацієнтів з атерослерозу в Пермській області Російської Федерації.

Виступаючи в нашому університеті, російський фахівець розповів про особливості профілактики та лікування серцево-судинних захворювань і атеросклерозу. Дуже корисними і повчальними були рекомендації лектора щодо правильного харчування, подолання шкідливих звичок.

Запросив російського медика до нашої столиці Київський центр Брахма Кумаріс Всесвітнього духовного університету. О.В. Чудинов прочитав цикл лекцій «Легка дорога до довголіття». Його слухачами в актовій залі Інституту педагогіки АПН України стали сотні прихильників здорового способу життя.

А для членів Міжнародного жіночого благодійного фонду «За виживання» російський фахівець прочитав лекцію «Способи підтримки здоров'я у похилому віці».

Управління соціальної адаптації та реабілітації Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» висловлює подяку Київському центру Брахма Кумаріс Всесвітнього духовного університету за надану працівникам університету «Україна» можливість прослухати лекцію Чудинова Олексія Володимировича, сімейного лікаря, лікаря-ліпідолога, директора й головного лікаря приватного медичного центру «Сімейна медицина» (м. Перм, Росія), координатора й керівника освітньої програми для лікарів і пацієнтів із атеросклерозу у Пермській області на тему «Сучасні особливості профілактики та лікування серцево-судинних захворювань і атеросклерозу».

Сподіваємося на подальшу співпрацю щодо проведення подібних заходів.

 

Надія НАТРУСНА,

головний лікар

управління соціальної адаптації та реабілітації

Університету «Україна»,

Газета «Університет «Україна», № 3-4, 2006

автор: Надія Натрусна, головний лікар управління соціальної адаптації та реабілітації Університету «Україна»

видання: Газета «Університет «Україна», № 3-4, 2006, час видання: 2006


25/02/2010