Університет «Україна»

Університет «Україна»

(роздум) 

 

МАЗУРЕНКО Олена,

студентка 1 курсу Інституту філології та масових комунікацій

Університету «Україна», м. Київ,

спеціальність «Українська мова та література»

 

Мене часто запитують: «Чому ти вирішила навчатися в Університеті «Україна»?» Шкода, але я поки що не зможу відповісти на це запитання вичерпно. Кожного ранку, збираючись до університету, я запитую себе: «А що буде далі? Ким у майбутньому я стану? Що у житті здобуду?» Такі питання, напевно, ставить собі кожна людина, а тим більше, студент-початківець.

Сам університет я знаю вже два роки. Мої роботи навіть друкувалися на сайті університету, це була моя перша несмілива проза «Перше кохання». Мені дуже приємно, що мої роботи сподобалися, це був мій перший крок по дорозі в доросле життя. Я з часом ще буду вдосконалювати свої уміння, навички. Адже наше життя –  це пізнання, навчання.

Люди, які дізнаються про те, що я навчаюся тут разом із молоддю з особливими потребами, дивляться на мене здивованими очима. На перший погляд, моторошно. Та це зовсім не так. Мої однокурсники-інваліди нічим не відрізняються від інших, вони уміють по-справжньому радіти, любити, цінувати життя і наполегливо навчатися. До нас усіх викладачі звертаються на «Ви», і, знаєте, це так приємно, ти відчуваєш себе дорослою.

Навчаючись в університеті, ти розумієш, що все залежить тільки від тебе. Лекції, семінари – досвід, який ти маєш обов’язково отримати… Твої перші заліки та іспити… Усе це буде вперше. Хвилювання просто не передати.

Університет – це корабель мого майбутнього, і я сподіваюся, що не помилилась із вибором. Я обов’язково закінчу університет та стану освіченою людиною. Переконана, що дні навчання в Університеті «Україна» стануть для мене щасливими.

Університет «Україна», як і ми, студенти-першокурсники, ще зовсім юний. Ще буде час його яскравого розквіту. Можливо, він навіть стане найпрестижнішим внз Києва, а потім і України.

Майбутнє чекає нас!

автор: Мазуренко Олена, студентка 1 курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», м. Київ, спеціальність «Українська мова та література»

час видання: 2014


27/01/2014