• 27/01/2014  Історія однієї людини

  Кожному з нас було подаровано життя. Усі ми народилися на землі колосків і блакитного неба. Кожен наш перший крок у цьому світі визначено всевишньою метою. І місія кожного з нас − зробити світ трішки добрішим і кращим. Але, на жаль, зараз у ньому правлять бал жахливі речі: жадібність, пиха, уособлення темряви.

  автор: Жейда Ілля, студент 1 курсу Горлівського регіонального інституту Університету «Україна», спеціальність «Комп'ютерні системи та мережі», Донецька обл.

  час видання: 2014

  Докладніше

 • 27/01/2014  Університет «Україна»

  Мене часто запитують: «Чому ти вирішила навчатися в Університеті «Україна»?» Шкода, але я поки що не зможу відповісти на це запитання вичерпно. Кожного ранку, збираючись до університету, я запитую себе: «А що буде далі? Ким у майбутньому я стану? Що у житті здобуду?» Такі питання, напевно, ставить собі кожна людина, а тим більше, студент-початківець.

  автор: Мазуренко Олена, студентка 1 курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», м. Київ, спеціальність «Українська мова та література»

  час видання: 2014

  Докладніше

 • 27/01/2014  Університет «Україна» − це крок до щасливого майбутнього!

  Усі великі відкриття починаються з маленького та невпевненого кроку, який ми робимо назустріч своїй мрії, не дивлячись на перепони. На початку серпня в один із тих сумних, залитих дощем днів, я несла подавати документи в новий, невідомий мені світ Університету «Україна». Цей вибір був остаточний, і шляху назад уже не було, і ці думки пригнічували і без того сумний настрій. Зізнаюся, що мріяла я про інше, але суворі реалії життя змусили опуститися на землю та скерувати свою долю власноруч. Скерувала я її в бік Університету «Україна». Що ж, звучить непогано, подумала я, напередодні прочитавши та вивчивши про цей виш усе від «А» до «Я».

  автор: Халаєвська Вікторія, студентка 2 курсу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», м. Київ, спеціальність «Журналістика»

  час видання: 2014

  Докладніше

 • 27/01/2014  Я вдячна Університету «Україна»

  Серед усіх прийнятих людиною рішень найважливішу роль і вплив відіграє вибір життєвого шляху. Потреба у цьому виборі виникає тоді, коли людина починає усвідомлювати себе в суспільстві й міркувати про свої прагнення.

  автор: Білослутцева Анастасія, студентка 4 курсу Горлівського регіонального інституту Університету «Україна», спеціальність «Правознавство», Донецька обл.

  час видання: 2014

  Докладніше

 • 27/01/2014  УНІВЕРСИТЕТ "УКРАЇНА": НАША МЕТА – ДОДАТИ СВІТОВІ ТЕПЛА І СВІТЛА

  Збірка творчих робіт переможців, призерів та учасників ІІІ Конкурсу студентських творчих робіт із соціальних комунікацій

  час видання: 2014

  Докладніше

 • 28/01/2013  Університет "Україна" подарував мені віру в себе

  У збірці "Університет "Україна" подарував мені віру в себе…" представлено статті, проблемні статті, оглядові статті, наукову журналістику, творчі портрети, інтерв'ю, рецензії, нариси, есе, а також фотороботи студентів і випускників Університету "Україна", учнів коледжів та середніх загальноосвітніх навчальних закладів – учасників Другого конкурсу творчих студентських робіт із соціальних комунікацій. Конкурс присвячено Дню заснування Університету "Україна".

  автор: Збірка студентських робіт

  видання: Видавництво "Університет "Україна", час видання: 2013

  Докладніше

 • 23/12/2011  Університет Україна в моїй долі

  У збірці «Університет «Україна» в моїй долі» представлено статті, інтерв’ю, нариси, есе, рецензії студентів і випускників ВМУРоЛ «Україна», учасників Першого конкурсу творчих студентських робіт із соціальних комунікацій. Конкурс присвячено Дню заснування Університету «Україна».

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 16/03/2010  "Україна"

  автор: Олена Кравченко, Кіровоградська філія Університету “Україна”

  час видання: 2010

  Докладніше

 • 16/03/2010  Університетові "Україна"

  автор: Юлія Полєва, студентка І курсу (спеціальність "Українська мова та література")

  видання: Газета «Університет «Україна», час видання: 2001

  Докладніше