Я, моя сім’я та світ моїх захоплень

 

Університету «Україна» щастить! Щастить на хороших людей, добрих друзів, на розумних, талановитих, а головне — щирих, добрих та світлих студентів. Серед таких — Володимир Кузьків, автор твору «Я, моя сім’я та світ моїх захоплень»

 

Люди, які завжди будуть любити і приймати тебе таким, який ти є, ближче і дорожче яких немає нікого на світі, – це сім’я, і щасливий той, хто може з гордістю назвати свою сім’ю міцним і надійним тилом.

Кажуть, що у кожного є свої цінності в житті. Але я вважаю, що справжніх цінностей не так вже й багато. Справді, що може бути важливіше і дорожче за здоров’я. Його неможливо купити ні за які гроші. Хотілося б, щоб і рідні завжди були здорові і веселі та тішили нас своїм добрим словом і теплом.

Моя сім’я не дуже велика – я, мама, бабуся та моя тітка. Я дуже люблю їх усіх. Мама подарувала мені найголовніше і найдорожче – життя, постійно піклується про мене, допомагає у всьому. Саме вона недосипала через мене ночей, більше всіх раділа моїм першим словам і з великим нетерпінням чекає на мої перші самостійні кроки. Мама для мене – все.

Бабуся – також дорога для мене людина. Вона завжди хвилюється за мене, хоче, щоб у мене все було добре. Бабця часто розповідає мені всякі історії з давнини, зі свого життя, зі свого дитинства. З її оповідок дізнаюсь багато цікавого і корисного.

Свою тітку я теж дуже люблю, вона зі мною проводить багато часу. Колись, коли я ще був маленьким, вона мені перечитала багато книжок, казок…

А ще в мене є домашній улюбленець – котик Мурчик, якого теж вважаємо членом сім’ї. Він дуже цікавий і смішний. Він сам собі відчиняє двері до літньої кухні – підстрибує, хапається лапками за клямку і висить до тих пір, поки двері не відчиняться.

Ще в мене є друг – собака Барсік. Дуже цікаво він поводиться, коли йому дають їсти. Тоді Барсік одразу починає гарчати і гавкати на свого хвоста. Йому, напевне, здається, що хтось стоїть ззаду нього і зараз захоче відібрати його, і тому хвіст у нього завжди покусаний…

А ще я хочу розповісти про себе, про світ моїх захоплень. Ще з маленького я дуже люблю слухати музику, навчався грати на фортепіано. Закінчив музичну школу, а також 11 класів середньої загальноосвітньої школи. Найулюбленішим предметом була фізика. Захоплююся технікою та комп’ютерами. За комп’ютером можу сидіти цілими днями. Мені подобається налаштовувати телевізор і шукати нові канали… А ще дуже люблю свята, особливо зимові, коли в хаті стоїть ялинка, мама готує різні страви і ми разом із рідними сідаємо за стіл до святкової вечері. Дуже добре, коли близькі люди поруч і з ними можна розділити радісні хвилини життя…

Сім’я – це найголовніше, що є в кожного з нас. Вона тримається на взаєморозумінні, довірі, турботі один за (а не до) одного, радості від спільних дій. Тут ми можемо почути про себе те, що ніколи не наважаться сказати нам люди зі сторони, але тут нас ніколи не розлюблять. І щоб не трапилося, ми завжди можемо розраховувати на підтримку рідних. Без сім’ї людина не може жити. Моя сім’я – це моя опора. Моя сім’я – це моя фортеця.

 

Володимир Кузьків

автор: Володимир Кузьків

час видання: 2014


23/11/2014