• 26/04/2013  III Конкурс "Перекладачі-початківці" ("Budding Translators")

  Вже 3-й рік в Інституті філології та масових комунікацій Університету «Україна» на кафедрі іноземної філології та перекладу відбувається студентський конкурс під назвою «Перекладачі-початківці» («Budding Translators»). Студентам пропонуються поетичні твори видатних англійських поетів англійською мовою для перекладу. Ми вдячні Імідж-центру, а в його особі Головченко Н.І. за відкриття Перекладацьких Студій для наукових досліджень студентів.

  час видання: 2013

  Докладніше

 • 23/04/2013  I Конкурс "Перекладачі-початківці" ("Budding Translators")

  Насамперед, я хочу висловити велику подяку моєму вчителю та наставнику, яка допомагала мені під час перекладу вірша , Софійській Тетяні Станіславівні. На мій погляд, цей конкурс, як вид дослідницької праці, допомагає нам (студентам), поліпшити наші перекладацькі навички , формує нас, як культурну особистість. Це гарна можливість для нашого розвитку і зростанню як особистості. Шкода, що не всі факультети університету беруть участь у конкурсі. Ми сподіваємось, що в майбутньому наші студентські переклади будуть надруковані у буклетах, на згадк

  час видання: 2011

  Докладніше

 • 24/04/2012  II Конкурс "Перекладачі-початківці" ("Budding Translators")

  На кафедрі теорії та практики перекладу Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна» відбувся конкурс під назвою «Перекладачі-початківці» («Budding Translators»).

  час видання: 2012

  Докладніше