• ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

  ХVIІ Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ НАВЧАННЯ ТА ВИХОВАННЯ ЛЮДЕЙ В ІНТЕГРОВАНОМУ ОСВІТНЬОМУ СЕРЕДОВИЩІ У СВІТЛІ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНВЕНЦІЇ ПРО ПРАВА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ» відбудеться 22 листопада 2017 року в м. Києві

  Докладніше

 • Спільна заява ректорату та громадських організацій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

  Опубліковано в газеті Верховної Ради України "Голос України" №112 (6617), ст.12

  Докладніше

 • Анатомія одного паскудства

  За 19 років існування Університету «Україна» було декілька спроб якщо не знищити, то загальмувати його розвиток. Ця публікація із роду жовтої преси, і знаковим є те, що вона написана московською мовою: яка мова, то така й начинка.

  Докладніше

 • ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

  ХІV Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність» відбудеться у Києві на базі Університету "Україна" 4-6 квітня 2017 року.

  Докладніше

 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

  Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини вищого навчального закладу «Університет «Україна», кафедра туризму та готельно-ресторанної справи запрошує Вас узяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Стратегії, проблеми та розвиток економічних систем в умовах макроекономічної нестабільності», яка відбудеться 31 березня 2017 року.

  Докладніше

 • Запрошення на конференцію

  Рівненський інститут ВНЗ „Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна” запрошує Вас 22 березня 2017 року взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Людина і суспільство: економічний та соціальний розвиток».

  Докладніше

 • Чому я обрала Університет «Україна»?.. або Університет «Україна» як потужний інструмент побудови власного майбутнього!

  2011 року я стала першокурсницею одного з університетів міста Києва. Чому саме Університету «Україна»?.. У даному тексті я, нині студентка-магістрантка кафедри журналістики, спробую об’єктивно визначити переваги навчання в цьому ВНЗ, а також окреслити проблеми, які ще має вирішити цей університет, щоб стати насправді європейським ВНЗ.

  Докладніше

 • Конкурс студентських наукових робіт в Університеті «Україна»

  Оголошено Конкурс студентських наукових робіт за тематикою наукових досліджень підрозділів Університету «Україна» з нагоди святкування Дня науки в Україні.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» напрацьовано досвід організації інклюзивного освітнього простору

  В Університеті «Україна» напрацьовано унікальний досвід інклюзивного навчання у співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами. Проте цей процес ще не набув належного поширення в усіх ЗОШ та ВНЗ України.

  Докладніше

 • Інформаційне повідомлення

  Завершується 1-ий етап Всеукраїнської громадської творчої акції «Пригорнувшись душею до рідного слова»

  Докладніше

 • Випускниця Універитету «Україна» Марина Саркісян провела персональну виставку картин

  3 лютого 2017 року в Київському міському будинку вчителя відкрилася перша персональна виставки картин Марини Саркісян «Українська душа з вірменським серцем».

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» презентували збірку творів «Люблю життя!»

  21 грудня 2016 року в Університеті «Україна» в рамках зібрання літературної студії «Горлиця» презентували книгу «Люблю життя!» (2016), в якій зібрано твори обдарованих випускників.

  Докладніше

 • Українські вечорниці

  Українські вечорниці починаємо в цей час! Хай веселий сміх іскриться в серці кожного із нас! Хай дзвінке вкраїнське слово пружно рветься в небеса! Наша пісня пречудова хай ніколи не згаса! Таким закликом розпочалися вечорниці у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна».

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» відбулася наукова конференція з проблем патріотичного виховання

  16 грудня 2016 року в Університеті «Україна» (Київ) відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Формування державотворчих якостей, національної гідності і гордості на козацько-лицарських традиціях українського народу в контексті Стратегії національно-патріотичного виховання дітей і молоді».

  Докладніше

 • Збірник наукових праць Хмельницького інституту соціальних технологій Університету „Україна”

  Шановні колеги! Повідомляємо, що Хмельницький інститут соціальних технологій Університету „Україна” набирає статті до Збірника наукових праць, який включено до переліку наукових фахових видань України у галузі педагогічних наук до 25 грудня 2016 року.

  Докладніше

 • ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

  Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1266 від 20 жовтня 2016 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» визначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти».

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» пройшов Франко-фест

  На ушанування 160-річчя з Дня народження Івана Франка в Університеті «Україна» пройшов творчий фестиваль «Франко-фест». Лейтмотивом фестивалю стали слова поета: «Я для геніїв грядущих поле дикеє орав».

  Докладніше

 • Український вернісаж "Люблю любити Україну"

  Вся програма вернісажу була спрямована на розкриття основної ідеї – осягнути свій історичний обов’язок: доки будемо жити, доти любитимемо свою рідну землю, ім’я якої Україна, примножуватимемо її міць, славу, традиції, шанобливо ставитимемося до свого минулого і відкриватимемо «нові острови».

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» нагородили переможців конкурсу студентських наукових робіт

  Студентів-науковців - переможців XIІІ Конкурсу наукових робіт студентів з інвалідністю за тематикою наукових досліджень університету, проведеного в рамках XVІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю» віншували в Університеті «Україна».

  Докладніше

 • Реформи в Україні треба починати з освіти та науки, а не з поліції

  16 листопада 2016 року Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти організував парламентські слухання на тему «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні». На ці слухання був запрошений і я, та ще й із пропозицією виступити. Але виступити не вдалося, можливо, це й на краще, адже тепер маю змогу оцінити значення заходу, після того, як він відбувся.

  Докладніше

 • Форум «Шляхи реалізації рівних прав і можливостей у суспільстві»

  До Міжнародного дня людей з інвалідністю у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету «Україна» відбувся форум «Шляхи реалізації рівних прав і можливостей у суспільстві», метою якого було розкрити можливості реалізації власного потенціалу людей з інвалідністю через діалогічне спілкування, інтерактивну взаємодію, соціальне партнерство.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» обговорили проблеми української національної атрибутики

  15 листопада 2016 року в Університеті «Україна» в рамках «Франко-фесту» відбувся захід «Вишиванка у нашому житті», темою якого стали проблеми української національної атрибутики.

  Докладніше

 • Урочисте нагородження кращих студентів ВНЗ Святошинського району

  У п’ятницю, 25 листопада, в сесійній залі Святошинської РДА з нагоди Міжнародного дня студентів відбулося урочисте нагородження кращих студентів вищих навчальних закладів, професійно-технічних та середньо-технічних училищ Святошинського району.

  Докладніше

 • Лупаймо сю скалу: в Університеті «Україна» відбулася наукова конференція з проблем інклюзії

  23-24 листопада 2016 року в Університеті «Україна» відбулася ХVI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю».

  Докладніше

 • Випускниця Університету «Україна» Уляна Пчолкіна – лауреат Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» 2016

  12 листопада 2016 року в Національній опері України відбулася ІХ церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття». У номінації «Рейтинг» було відзначено випускницю Університету «Україна», телеведучу, срібну призерку Чемпіонату світу з пара-карате Уляну ПЧОЛКІНУ.

  Докладніше

 • Чому я розмовляю українською мовою

  У рамках освітньо-виховного проекту «Моя Україна у світі єдина» в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» відбулися заходи до Дня української писемності та мови.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» привітали Світлану Мирводу

  УКАЗом ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ Петра ПОРОШЕНКА №495/2016 від 9 листопада 2016 року «Про відзначення державними нагородами України...» за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність почесне звання НАРОДНА АРТИСТКА УКРАЇНИ присвоєно МИРВОДІ Світлані Іванівні, артистці Національної радіокомпанії України, кандидату наук з державного управління, доценту Інституту економіки і менеджменту Університету "Україна".

  Докладніше

 • «Поетичний рушник» – промінчик світла у мороці рукотворних трагедій

  Із кожним роком нашу планету охоплює все більше різноманітних рукотворних трагедій. Людська байдужість, тяга до влади й багатства – надзвичайно якісне добриво, на якому проростають зерна болю, страху, відчаю… Але на противагу цій пошесті зростає також усвідомлення, що тільки любов і добро здатні врятувати людство від останнього кроку в безодню. Все більше небайдужих долучається до різноманітних соціальних акцій, аби ті, хто потребує допомоги, не залишалися наодинці зі своїми проблемами.

  Докладніше

 • «День української писемності та мови» і «Вшанування 222 річниці з дня смерті Г.С. Сковороди»

  9 листопада 2016 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету "Україна" відмічали одразу дві події: «День української писемності та мови» і «Вшанування 222 річниці з дня смерті Г.С. Сковороди».

  Докладніше

 • До Дня української писемності й мови

  Мова – одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Людина має завжди пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння, знати історію свого народу, його мову.

  Докладніше

 • Психологічна допомога воїнам АТО можлива і потрібна!

  Війна нівечить не лише людські тіла. З такою самою легкістю вона наносить важкі поранення душам. За статистикою Міноборони, у 80% військових, волонтерів, біженців, котрі повернулися із зони АТО, діагностують психологічні порушення. Не рідко допомоги потребують і члени їхніх родин.

  Докладніше

 • Випускниці Університету «Україна» – переможці спортивних змагань міжнародного рівня

  Після феєричного виступу українських паралімпійців 2016 року в Ріо-Де-Жанейро спортсмени з інвалідністю продовжують переможні традиції на змаганнях європейського та світового рівнів.

  Докладніше

 • Науково-практичний семінар у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна»

  3 листопада 2016 р. у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини проводився науково-практичний семінар «Психолого-соціальна адаптація дитини молодшого шкільного віку».

  Докладніше

 • Випускниця Університету «Україна» Оксана Радушинська привезла до Києва нову книгу

  У жовтні 2016 року в арт-просторі «SKLO» (Київ, вул. Тургенєвська, 8/14) відбулася презентація нової книги випускниці Університету «Україна» Оксани Радушинської «Коли Сонце було стозрячим. Амулет волхва» (видавництво «Твердиня»).

  Докладніше

 • Студенти інституту «Україна» святкують Хелловін

  У ніч з 31 жовтня на 1 листопада у багатьох країнах світу люди відзначають одне із наймістичніших свят – Гелловін. Це свято є одним із найдавніших за всю історію людства, хоча широкої популярності набуло не так уже й давно.

  Докладніше

 • Народний аматорський театр-студію «Данко» Університету «Україна» відзначено на міжнародному фестивалі

  З 28 по 30 жовтня 2016 року в м. Могильов (Республіка Білорусь) відбувся VIII Міський фестиваль аматорських театральних колективів «Світло рампи» («Свет рампы»). Приз глядацьких симпатій отримав Народний аматорський театр-студія «Данко» Центру художньої творчості Університету «Україна» під керівництвом режисера Андрія Лелюха. У Могильові артисти представили історичну тіньову музичну виставу «Роксолана».

  Докладніше

 • Екскурсія до Верховної Ради

  Щороку Кіровоградський інститут розвитку людини влаштовує різнопланові екскурсії як до найбільших міст України, так і закордонні поїздки. 13 жовтня 2016 року студенти мали можливість побувати в столиці України місті-герої Києві, де для них викладачі кафедри правознавства влаштували екскурсію до Верховної Ради України – єдиного органу законодавчої влади України.

  Докладніше

 • Рік Творчій сотні «Рух до перемоги»

  Минулого року наприкінці жовтня в управлінні юстиції зареєстрували документи про створення всеукраїнської ГО «Творча сотня «РУХ ДО ПЕРЕМОГИ».

  Докладніше

 • Петро Таланчук розповів про нагальні завдання для інженерних наук України

  28 жовтня 2016 року в Університеті «Україна» відбулися звітно-виборні збори Академії інженерних наук України (АІНУ).

  Докладніше

 • Міжвузівська науково-практична конференція у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна»

  27 жовтня 2016 року відбулася Міжвузівська науково-практична конференція «Наукові досягнення молодих – шлях до професії» для студентів старших курсів вищих навчальних закладів м. Миколаєва.

  Докладніше

 • Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція „Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи”

  27 жовтня 2016 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція „Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи” на базі Хмельницького інституту соціальних технологій Університету „Україна”.

  Докладніше

 • Cрібна призерка Паралімпіади Марія ЛАФІНА – про життя, спорт і навчання в Університеті «Україна»

  Магістрантка Університету «Україна» Марія ЛАФІНА, дебютантка української паралімпійської збірної 2016 року, на XV Паралімпіаді в Ріо виборола срібну медаль за результатами змагань з плавання – 50 м брас (клас SB3, час – 1:01.92).

  Докладніше

 • Випускниця Університету «Україна» Світлана Патра відвідала Європарламент

  Поїздку до Брюсселя 27-29 вересня 2016 року Світлана і її мама Тетяна здійснили на запрошення Євродепутата Андрея Пленковича. Історія цієї подорожі розпочалася з конкурсу текстів «Be European», котрий організували Міністерство закордонних справ України, Представництво ЄС в Україні, Радіостанція «Радіо ЄС. Європейська станція» та Інтернет-видання «Європейська правда».

  Докладніше

 • З Україною в серці

  Україна… Сильна й незламна, вразлива, але нескорена, ти навіки огорнена щитом любові своїх синів та доньок, бо захист Вітчизни є справою всіх українців. Усвідомлюючи це, повсякдень і повсякчас із першої ж митті навчання в Новокаховському гуманітарному інституті студенти знову й знову вчаться любити, шанувати й своїми високими досягненнями прославляти Україну, чиє славне ім’я вже 17 років носить і наш рідний Університет.

  Докладніше

 • Відбувся Вінницький обласний форум працівників освіти та науки

  13 жовтня 2016 року відбувся Вінницький обласний форум працівників освіти та науки, організатором якого виступила громадська організація «Соціальна перспектива». У Форумі взяли участь більше 300 учасників, не зважаючи на сніг.

  Докладніше

 • Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні технології розвитку людини в інтегрованому суспільстві"

  Реалізовуючи мету діяльності Університету «Україна» – створення й організація системи підготовки та перепідготовки фахівців у галузі ринкової економіки, сфери соціально-правового забезпечення фінансово-господарської діяльності підприємств і установ, насамперед, із числа людей із інвалідністю, дітей-сиріт, малозабезпечених та осіб, які постраждали внаслідок локальних конфліктів, воєн і надзвичайних ситуацій, у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини проводилася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології розвитку людини в інтегрованому суспільстві».

  Докладніше

 • У «Прозорих офісах» вчаться «говорити» жестами

  Відтепер у Вінниці у «прозорих офісах» працівники обслуговуватимуть громадян із порушеннями слуху. Мовою жестів вже володіють семеро чиновників.

  Докладніше

 • Зустріч зі студентом ХІСТу – Народним героєм України Олександром Абаєвим

  12 жовтня у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбулася зустріч зі студентом ХІСТу – Народним героєм України Олександром Абаєвим. У страшні лютневі дні 2014 року він отримав три кулі. Вилікувавшись, записався добровольцем в батальйон «Київ-2», а після перепідпорядкування підрозділу Міністерству внутрішніх справ зайнявся волонтерством.

  Докладніше

 • Знати право, служити праву, захищати право

  Бути юристом – велика честь і величезна відповідальність. Це не з чуток знають викладачі, студенти та випускники кафедри правознавства Новокаховського гуманітарного інституту Університету “Україна», які 7 жовтня (в переддень Дня юриста України) приймали сердечні вітання з нагоди професійного свята.

  Докладніше

 • У Рівному відкрився безкоштовний університет для людей поважного (пенсійного) віку

  Рівненський інститут Університету «Україна» відкрив волонтерський абсолютно безкоштовний університет для людей поважного віку.

  Докладніше

 • Святкування тижня юриста

  З нагоди професійного свята – Дня юриста України в період з 5 по 8 жовтня 2016 року кафедра права факультету соціально-гуманітарних наук Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини вищого навчального закладу "Університет "Україна" організувала святкування тижня юриста.

  Докладніше

 • Акція до Дня захисника України!

  Запрошуємо Вас узяти участь в акції "Подаруй солдату тепло свого серця".

  Докладніше

 • Як ПІЕПівці столицю підкорювали

  1 жовтня 2016 року студенти та викладачі Полтавського інституту економіки та права і Полтавського коледжу Університету «Україна» вирушили у м. Київ для участі у ІV етапі ХV Спартакіади студентів Університету «Україна».

  Докладніше

 • ВІТАЄМО З ДЕРЖАВНОЮ НАГОРОДОЮ!

  Лілія ГРИНЕВИЧ вручила державну нагороду Президенту Університету «Україна» Петру ТАЛАНЧУКУ. Колектив Університету "Україна" приєднується до привітань Міністра освіти і науки України.

  Докладніше

 • День освітянина у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна»

  У підготовці до відзначення професійного свята – Дня працівників освіти студенти та викладачі нашого закладу об’єдналися у спільній ідеї, в основу якої було покладено думку видатного педагога минулого Володимира Бєлінського: «Учень ніколи не перевершить учителя, якщо бачить у ньому зразок, а не суперника».

  Докладніше

 • Зустріч студентів-правознавців із фахівцями-практиками у рамках тижня права у Вінницькому інституті Університету "Україна"

  5 жовтня 2016 року Вінницький інститут Університету "Україна". Ніхто не буде заперечувати, що досвід – це велика сила! А коли своїм професійним та життєвим досвідом діляться справжні професіонали, а тим паче з молоддю, яка лише стала на свою самостійну життєву стезю, – це чудово!

  Докладніше

 • Сергій Пантюк завітав до студійців «Горлиці»

  5 жовтня 2016 року в Університеті «Україна» усі, хто бажав, мали змогу ознайомитися із творчістю сучасного поета і прозаїка. Темою нашої зустрічі в рамках чергового зібрання літстудії «Горлиця» була література для дітей і якою вона має бути.

  Докладніше

 • День працівника освіти в Університеті «Україна»

  Святковий концерт в Університеті «Україна» відзначився довгим списком тріумфаторів, було вручено безліч нагород, зокрема, студентам, які своїм відмінним навчанням, успіхами у науковій роботі, активній громадській діяльності отримали честь бути Стипендіатами Президента Університету «Україна» П.М. Таланчука.

  Докладніше

 • «Бути пильним і уважним»

  На виконання листа МОН України 5 жовтня 2016 року у приміщенні Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» було проведено теоретичне заняття із використанням наочного матеріалу щодо ознайомлення із правилами поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів, у тому числі замаскованих під них речей.

  Докладніше

 • Закордонний гість в НГІ

  Шведський бізнесмен, виконавчий директор компанії «Aquilla Executive» Орьян Фрідмен завітав на початку жовтня до Нової Каховки, маючи на меті в рамках підготовки міжнародної програми «Два моря, три країни, дві ріки» реалізувати проект у сфері «зеленої» економіки.

  Докладніше

 • Відкритий всеукраїнський студентський конкурс проектів соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе»

  Американська Рада з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Компанією «Майкрософт Україна», Компанією «Антиплагіат» та Києво-Могилянською школою журналістики оголошують Відкритий всеукраїнський студентський конкурс проектів соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе». Конкурсні проекти соціальної відеореклами приймаються до 25 листопада 2016 року.

  Докладніше

 • Традиційний святковий ярмарок у День народження міста Мелітополя

  Яскраво, цікаво, незабутньо представили викладачі і студенти Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету "Україна" свій навчальний заклад на традиційному святковому ярмарку на центральній площі міста у День його народження.

  Докладніше

 • Вітаємо Бойко Галину Миколаївну та Калайду Іллю Сергійовича з феєричним виступом команди плавців Полтавської області на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро!

  Щиро вітаємо Бойко Галину Миколаївну – доктора педагогічних наук, професора кафедри фізичної реабілітації та фізичного виховання, Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту, Заслуженого працівника Університету «Україна»; Калайду Іллю Сергійовича – Заслуженого тренера України, випускника Полтавського інституту економіки і права 2010 р. спеціальності «Фізична реабілітація» з феєричним виступом команди плавців Полтавської області на Паралімпійський іграх в Ріо-де- Жанейро! Встановлено 3 світові рекорди, 8 рекордів Європи, здобуто 21 медаль (4 золотих, 12 срібних, 5 бронзових)!

  Докладніше

 • ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

  Кількість нагород України на Паралімпійських іграх, що відбулися у бразильському Ріо-де-Жанейро, склала 107!!! Україна увійшла в трійку найпотужніших держав у паралімпійському спорті. 79-та нагорода України - срібна - здобута дебютанткою Ріо студенткою ІЕМ Університету "Україна" майстром спорту міжнародного класу Лафіною Марією, яка в класі SB3 показала результат 1:01.92 хвилини на дистанції 50 м брасом.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» відкрилася фотовиставка «Жити гідно всупереч долі»

  15 вересня 2015 року в Університеті «Україна» відкрилася міжнародна виставка «РівноДоcтупність. Жити гідно всупереч долі». На виставці «РівноДоступність. Жити гідно всупереч долі» представлено художні фотопортрети та історії 18 осіб – чоловіків, жінок і дітей зі Швеції та України, які, попри інвалідність, спираючись на право жити гідно, знайшли свій шлях у житті.

  Докладніше

 • Минуле і сучасність: Херсонщина. Таврія. Каховка

  Таку назву мала Всеукраїнська науково-практична краєзнавча конференція, що минулої п’ятниці та суботи відбулася у місті Нова Каховка, зібравши 60 учасників із 10 областей України. Також її гостями стали всі бажаючі краєзнавці (і не тільки з нашого міста), освітяни, учнівська молодь, журналісти, представники влади: міський голова А. Дяченко та голова районної ради Т. Тертична.

  Докладніше

 • Випускники Університету «Україна» долучилися до організації та участі у літературно-поетичному семінарі

  З 3 по 4 вересня 2016 року в мальовничому санаторії «Пуща-Водиця», що у Києві, відбувся Творчий літературно-поетичний семінар «Кастальський ключ». Захід включав у себе кілька теоретично-практичних майстер-класів для поетів, а також круглий стіл «Літературно-поетична творчість як дієвий засіб реабілітації».

  Докладніше

 • Як першокурсники на Дні здоров’я побували

  3 вересня 2016 року, в суботу, біля Броварського проспекту, на березі Лісового озера, пройшов традиційний 25-й (!) День здоров'я. У заході брали участь студенти-першокурсники, скаути різних вікових категорій (школярі, студенти, випускники) та працівники Університету «Україна».

  Докладніше

 • Проведення ІІ студентського туристичного форуму «Миколаїв – Україна – Світовий туристичний простір»

  7 вересня 2016 року у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» до Всесвітнього Дня туризму в Україні було проведено щорічний студентський туристичний форум «Миколаїв – Україна – Світовий туристичний простір».

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» віншували першокурсників

  В Університеті «Україна» своїх першокурсників, а також студентів старших курсів, котрі вирішили продовжити навчання саме тут, колектив вищого навчального закладу привітав 31 серпня 2016 року.

  Докладніше

 • Урочиста посвята у студенти Хмельницького інституту соціальних технологій та Хмельницького коледжу Університету «Україна»

  1 вересня 2016 року в сквері «Сад Григорія Сковороди» Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» відбулася урочиста посвята у студенти Хмельницького коледжу та Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна». В цей святковий день студентські квитки отримали 137 першокурсників денної форми навчання усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів – від молодшого спеціаліста до магістра.

  Докладніше

 • 1 вересня в Миколаївському інституті Університету «Україна»

  Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Справжнім святом стало 1 вересня й для студентів і викладачів Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна».

  Докладніше

 • Кіровоградський інститут розвитку людини взяв участь у студентському PARTY-QUEST

  Студенти Кіровоградського інституту розвитку людини взяли участь у студентському паті-квесті, який 1 вересня 2016 року відбувся у Кропивницькому на Театральній площі. На вечірку запросили гостей, а учасники заходу – команди кропивницьких вишів – у змагальній формі продемонстрували і гостям, і студентам інших навчальних закладів свої інтелектуальні, творчі та інші здібності.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» привітали вступників 2016 року

  Усього до Університету «Україна», його базової структури в Києві та територіально відокремлених структурних підрозділів у регіонах України, вступило 5500 осіб.

  Докладніше

 • Українські паралімпійці вирушили з Майдану Незалежності за перемогою

  Майдан Незалежності вирує. Панує святкова атмосфера, Майдан – натхненний, усміхнений, сповнений надій. Це відчуття не полишало протягом усього заходу.

  Докладніше

 • Президента Університету "Україна" Петра Таланчука відзначено ювілейною медаллю до Дня Незалежності України

  Президента Університету «Україна», доктора технічних наук, професора, Міністра освіти України у 1991–1994 роках Петра Таланчука згідно з Указом Президента України Петра Порошенка відзначено ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

  Докладніше

 • День, що об’єднав наші серця

  Вишиванки, стрічки, вогняно-червоні квітки маку в заплетених дівочих косах, синьо-жовті стяги, 24 серпня новокаховчани, як і всі українці, відзначали неоціниму подію – 25 річницю Незалежності нашої Батьківщини.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» розвивають стратегію навчання протягом життя

  В Університеті «Україна», з ініціативи його президента Петра ТАЛАНЧУКА, починають втілювати стратегію навчання протягом життя, що допоможе будь-якій цілеспрямованій людині знайти своє місце у мінливому та динамічному світі.

  Докладніше

 • Випускниця Університету «Україна» Марина САРКІСЯН: «Для мене величезне щастя – щодня торкатися у творчості неземної краси»

  Марина САРКІСЯН – художниця, майстер петриківського розпису, автор численних творчих робіт, в яких втілює свою любов до світу та України. За її плечима – участь і перемоги у багатьох творчих проектах як у Києві, так і закордоном. Вона пройшла дуже великий шлях до втілення своєї мрії.

  Докладніше

 • Вручення дипломів у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»

  12 липня 2016 року об 11-й год. у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-спеціалістам, бакалаврам та молодшим спеціалістам.

  Докладніше

 • Особливі вінницькі випускники «України» починають працювати ще до закінчення вишу

  У стінах Вінницького інституту Університету «Україна» відбувся черговий випуск студентів. Цей випуск відрізнявся від випусків в інших університетах Вінниці, адже на сцені актової зали працював сурдоперекладач, а танцювали студенти, які не чують.

  Докладніше

 • Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» гостинно запрошує на навчання!

  11 липня приймальна комісія Відкритого міжнародного Університету розвитку людини «Україна» у вісімнадцятий раз відчинила свої двері для абітурієнтів, а в майбутньому – нових студентів!

  Докладніше

 • Студентський Медіа-центр Університету «Україна» - стартовий майданчик для молодого журналіста

  Інформаційна політика є дуже важливою складовою діяльності Університету «Україна», а опікується інформаційною діяльністю цього ВНЗ Імідж-центр Університету «Україна».

  Докладніше

 • ВИПУСК У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ІНСТИТУТІ СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»

  8 липня 2016 року в парку «Сад Григорія Сковороди» відбулось урочисте вручення дипломів випускникам молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра, які завершили навчання у Хмельницькому інституті та коледжі Університету «Україна».

  Докладніше

 • Безбар’єрність – один із принципів діяльності Університету «Україна»

  За останні кілька років в Україні тему безбар’єрності обговорювали всі, хто певним чином дотичний до проблем людей з інвалідністю. Справді, питання доступності архітектурної, побутової, а також доступності у свідомості громадян є нині дуже актуальним. Особливо – після революційних подій 2013-2014 року та їх продовження в російсько-українській війні, що й досі призводить до втрати здоров’я як військовими, так і цивільними громадянами України. Тож, яка ситуація з безбар’єрністю в Україні? Загалом – невтішна. Проблем дійсно багато, і їх треба вирішувати. Але є й позитивні приклади, про які варто говорити.

  Докладніше

 • Урочисте вручення дипломів

  2 липня у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулося Свято вручення дипломів. Теплі привітання, радість випускників, хвилювання викладачів та батьків, позитивні емоції усіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

  Докладніше

 • Свій день народження президент Університету «Україна» Петро Таланчук відзначив виданням нової книги

  Напередодні, 24 червня 2016 р. у конференц-залі Національної Cпілки письменників України (Київ, вул. Банкова, 2), у форматі громадських слухань «Майбутня Україна – стратегія та методи розбудови», було презентовано нову книгу публіцистики Петра Таланчука «Терниста дорога до незалежної України».

  Докладніше

 • Студентські жнива для майбутніх журналістів Університету "Україна"

  Студентські жнива – нині для майбутніх журналістів, випускників кафедри журналістики Інституту філології та масових комунікацій Університету "Україна". Все як завжди: вимоглива комісія, схвильовані студенти, конструктивні діалоги. От тільки несподівано тема війни, Антитерористичної операції на Сході України вигулькувала майже в кожній роботі...

  Докладніше

 • Місяць благоустрою

  Щорічно в Білоцерківському інституті економіки та управління квітень – це місяць благоустрою як нашої інститутської території, так і прибережної зони річки Рось та спортивних майданчиків.

  Докладніше

 • Випускниця Університету «Україна» Світлана Патра – переможець проекту «BeEuropean»

  16 червня 2016 року переможцям проекту-конкурсу «BeEuropean» ‎Світлані ПАТРІ, випускниці Університету «Україна», і Анні CКОРОСПЄЛОВІЙ було вручено спеціальний приз від депутата Європарламенту Андрея ПЛЕНКОВИЧА – поїздку до Брюсселя.

  Докладніше

 • У Вінниці чиновники прозорих офісів вивчають мову жестів

  Громадська організація «Гармонія» спільно з Вінницьким соціально-економічним інститутом Університету «Україна» розпочала серію навчань азам жестової мови для працівників департаменту соціальної політики, департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради та департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

  Докладніше

 • ЗНО при вступі до магістратури забезпечить прозорість процесу, - Інна Совсун

  Запровадження стандартизованого тестування для навчання в магістратурі вплине на якість юридичної освіти та створить об’єктивні умови для всіх учасників вступної кампанії.

  Докладніше

 • Козацько-лицарський вишкіл молоді «Труханівська Січ»

  У неділю, 12 червня 2016 року на о. Труханів (м. Київ) було проведено козацько-лицарський вишкіл учнівської та студентської молоді «Труханівська Січ».

  Докладніше

 • Рівненський інститут Університету “Україна” на унікальному фестивалі “Парафест Рівне-2016”

  12 червня 2016 року в Рівненському міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбувся ІІ Рівненський соціально-культурний фестиваль громадських ініціатив людей з інвалідністю «Парафест Рівне – 2016».

  Докладніше

 • ІІ Круглий стіл (вебінар) «Стан та перспективи розвитку туризму та готельно-ресторанної справи в Україні»

  Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» виступив організатором проведення ІІ Круглого столу (вебінару) «Стан та перспективи розвитку туризму та готельно-ресторанної справи в Україні».

  Докладніше

 • Інклюзія в дії

  Полтавський інститут економіки і права на принципах толерантності із застосуванням педагогічних технологій інклюзивного навчання надає освітні послуги студентам-інвалідам різних нозологій. Це люди з такими вадами здоров’я, як ураження опорно-рухового апарату, органів слуху та зору.

  Докладніше

 • Університет «Україна» запрошує дітей 10-16 років до ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ

  Пропонуємо долучитися до освітньо-виховного профорієнтаційного проекту «Університетська літня школа» (УЛШ), який введе підлітка у сучасний науковий світ, ознайомить з розмаїттям професій, що набуваються в університеті, залучить до експериментальної роботи на базі університетських лабораторій та вдосконалить персональну англійську

  Докладніше

 • Випускниця Університету «Україна» Світлана ПАТРА: «Фестиваль «Повір у себе» – це промінчик сонця в темряві зневіри»

  З 25 травня по 2 червня 2016 року діти та молодь з інвалідністю, що проживають у Київській області, мали змогу поринути в атмосферу свята, дружнього спілкування та радості. Адже відбувся ХХІІ щорічний Київський обласний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе – 2016». Фестиваль був наповнений творчістю, спілкуванням, пізнанням нового і – вірою в себе.

  Докладніше

 • Х ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Духовність у становленні та розвитку особистості»

  12-13 травня 2016 року в Новокаховському гуманітарному інституті відбулась Х ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Духовність у становленні та розвитку особистості», на яку з’їхались провідні психологи з усієї України та зарубіжжя.

  Докладніше

 • Делегація польського університету відвідала Вінницю

  Польське місто Кельце вже понад 50 років є містом-побратимом Вінниці. Невипадково саме до Вінниці з черговою цікавою пропозицією для українських студентів вирушив один із найпотужніших державних вишів Польщі – Університет імені Яна Кохановського. 24 травня делегація Університету на чолі з проректором з навчання та роботи зі студентами професором Янушем Кролем зустрілася з керівництвом Вінницького інституту Університету «Україна».

  Докладніше

 • ДНІ НАУКИ В ЛУЦЬКОМУ ІНСТИТУТІ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»

  26-27 травня 2016 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу», участь в якій взяли науковці освітніх закладів України, Польщі, Білорусії, Росії, Нідерландів, Португалії та інших країн.

  Докладніше

 • Студенти Університету «Україна» причетні до встановлення нового рекорду

  З 5 по 9 травня 2016 року в с. Виграїв (Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл.) відбувся XXVІ Всеукраїнський збір-похід волонтерських загонів та молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами».

  Докладніше

 • Зустріч студентів Університету «Україна» з муфтієм України Шейхом Ахмедом Тамімом

  23 травня 2016 року в Університеті «Україна» відбулася зустріч із муфтієм України Шейхом Ахмедом Тамімом із Духовного управління мусульман України. Тема лекції: «Іслам та ісламські цінності».

  Докладніше

 • День Університету «Україна» в Маріїнському парку

  Можна з упевненістю сказати, що травень – один із найулюбленіших місяців українців. Окрім того, що душа ладна співати, щодня милуючись зеленими деревами та різнобарвними квітами, так ще й стільки пам’ятних і святкових днів! От і Університет «Україна» не зрадив добрій традиції та провів своє, спільне для всеукраїнської спільноти «УУ-шників», свято – гала-концерт ХІІІ Фестивалю студентської творчості «Університетське літо – 2016».

  Докладніше

 • Міжнародна науково-практична конференція «Еволюція теоретичних уявлень людства про державу і право»

  19 травня 2016 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Еволюція теоретичних уявлень людства про державу і право» за темою «Актуальні проблеми подолання деформацій юридичних інституцій в сучасних умовах».

  Докладніше

 • Вибори президента студентського самоврядування 2016

  16-17 травня в Університеті "Україна" пройшли перевибори президента студентського самоврядування.

  Докладніше

 • Університет «Україна» видає серію книг, що покликані відновити правду про Україну

  Наприкінці 2015 року побачила світ книга Петра ТАЛАНЧУКА «Державотворчий потенціал української нації». Це четверта книга серії «Відновимо правду про Україну» в рамках видавничого проекту «Бібліотека Університету «Україна».

  Докладніше

 • Рада директорів бібліотек ВНЗ міста Києва в Університеті «Україна»

  17 травня 2016 року в Університеті «Україна» відбулася Рада директорів бібліотек вищих навчальних закладів (ВНЗ) м. Києва «Впровадження інноваційних технологій у роботу бібліотеки Університету «Україна».

  Докладніше

 • Cемінар на тему «Особливості психосексуального розвитку дитини»

  Рівненський інститут Університету «Україна» (Центр практичної психології) спільно із Центром практичної психології і соціальної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти провели науково-методичний семінар на тему «Особливості психосексуального розвитку дитини».

  Докладніше

 • Студенти повчилися бути власниками газет

  Студенти коледжу – майбутні журналісти взяли участь у черговому засіданні Тернопільського прес-клубу. Там відбувся тренінг для редакторів, комерційних директорів та керівників відділів реклами районних газет області в рамках програми реформування комунальних ЗМІ шляхом роздержавлення.

  Докладніше

 • Участь в акції «Жива бібліотека»

  12 травня 2016 року студенти спеціальностей «Правознавство» і «Документознавство та інформаційна діяльність» взяли участь в акції «Жива бібліотека», що проходила в центральній бібліотеці м. Хмельницького. «Жива бібліотека» має багато спільного зі звичайною бібліотекою, єдина різниця – книги «живої бібліотеки» – люди, які мають цікаві історії, з якими вони хотіли б поділитися з читачами.

  Докладніше

 • Стипендіати Президента України – видатні спортсмени з дефлімпійських видів спорту

  Щиро вітаємо студентів груп 21 ФРз, 41 ФРз напряму підготовки «Здоров’я людини» Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» із призначенням стипендії Президента України видатним спортсменам із дефлімпійських видів спорту.

  Докладніше

 • Співпраця з Благодійною організацію «Полтавський батальйон небайдужих» та Центром соціально-психологічної реабілітації учасників АТО

  7 травня 2016 року в Полтаві відбулося урочисте відкриття Центру соціально-психологічної реабілітації учасників АТО, в якому буде надаватися правова, психологічна допомога, здійснюватись фізична реабілітація та соціальна адаптація тих, хто повернувся з фронту.

  Докладніше

 • З піснею на вустах – до перемоги над ворогом

  Українці – співоча нація. Це визнають всі. Наші народні пісні – шедеври, оригінальність та цінність яких не піддається сумніву. Музика супроводжувала українців з давніх давен. Обряди, давні і більш сучасні, тісно пов’язані з музикою. Колядки, гаївки, обжинкові пісні – все це супроводжує нас узимку, навесні та влітку. Пісня допомагає нам і працювати, і відпочивати, і… воювати. Так. Війни супроводжували українців і прокочувалися нашими родючими землями здавна. Не давали спокою чужинцям різних мастей наші багатства, тож пісні, що співали і співають українці, носять, на жаль, не лише мирний характер.

  Докладніше

 • Освітньо-патріотичний захід для учнів та студентів, присвячений Дню Перемоги (“Уваровський дім”, Ворзель)

  5 травня у музеї історії та культури «Уваровський дім» відбувся освітньо-патріотичний захід для учнів та студентів, присвячений Дню Перемоги «Козацька слава не вмре, не загине від нині до віку!».

  Докладніше

 • Студенти Університету «Україна» бажають успіху Джамалі на Євробаченні 2016

  Рецензії студентів Університету "Україна" на пісню Джамали «1944»

  Докладніше

 • Університет «Україна» долучився до проекту зі збереження української мови

  Утвердження і розвиток української мови – це стратегічна мета, без реалізації якої неможливо побудувати Українську державу. Так. Статус української мови чітко прописаний у Конституції нашої держави, проте, на жаль, реальна ситуація така, що українська мова настільки довго була витіснена в периферійні сфери життя, що велика кількість наших громадян щиро вважають себе російськомовними. Проте поступ усе ж є. Так, 2015 року Київська міська державна адміністрація прийняла та впроваджує «Концепцію розвитку української мови, культури та виховання історичної пам’яті у жителів міста Києва на 2015 – 2020 роки».

  Докладніше

 • Круглий стіл на тему "Чорнобиль: ніщо не забуто, ніхто не забутий…"

  Публічний захід було проведено студентами та викладачами Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» та Луцького педагогічного коледжу в рамках інформаційно-просвітницьких заходів до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

  Докладніше

 • Віват переможниці Всеукраїнської студентської олімпіади

  25-27 квітня 2016 р. в Одеському державному екологічному університеті (ОДЕКУ) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологія» для студентів неекологічних спеціальностей ВНЗ України.

  Докладніше

 • День пам'яті жертв радіаційної аварії в Університеті «Україна»

  26 квітня 2016 року в Університеті «Україна» пройшов захід, націлений на ушанування пам'яті жертв радіаційної катастрофи в Чорнобилі.

  Докладніше

 • День відкритих дверей. Майстер-клас "Великоднє писанкарство"

  Нині, 23 квітня 2016 року, Університет «Україна» відкрив свої двері для абітурієнтів та їхніх батьків.

  Докладніше

 • Університет «Україна» розвиває козацькі традиції!

  22 квітня 2016 року в Університеті «Україна» відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Україна – козацька держава».

  Докладніше

 • Круглий стіл на тему "Зайнятість молоді та можливі шляхи її вирішення в Полтавському регіоні": секційне засідання кафедри соціальної роботи

  21 квітня 2016 року в рамках науково-практичної конференції кафедрою соціальної роботи Полтавського інституту економіки і права спільно з Полтавським обласним центром зайнятості був проведений круглий стіл на тему «Зайнятість молоді та можливі шляхи її вирішення в Полтавському регіоні».

  Докладніше

 • Університет «Україна» підписав Меморандум про співпрацю з Spoleczna Akademia Nauk (Польща) та Clark University (США)

  14 квітня 2016 року в Університеті «Україна» пройшов важливий міжнародний захід, під час якого обговорювалося питання відкриття спільної Міжнародної програми з підготовки магістра професійної комунікації. Подібної програми, популярної в Західній Європі та США, ще немає в університетах України.

  Докладніше

 • ФІНАЛЬНИЙ ТУРНІР ІНТЕЛЕКТУАЛІВ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

  13 квітня 2016 року в залі Хустського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся фінальний інтелектуальний турнір ерудитів «Що? Де? Коли?» серед студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста, в якому команда «Stars» Карпатського інституту підприємництва Університету «Україна» посіла І місце.

  Докладніше

 • Візит вінничан до Марії Савченко

  29 березня мамі Надії Савченко — Марії Іванівні виповнилося 78 років. Привітати її з днем народження приїхали вінничани: перший заступник голови Вінницької обласної ради Людмила Щербаківська, депутати Вінницької міської ради («Батьківщина») Людмила Ваколюк та Ганна Давиденко.

  Докладніше

 • Відкрита лекція з досвіду організації інклюзивного навчання відбулася в Університеті «Україна»

  До Університету «Україна» за програмою Фулбрайта 6 квітня 2016 року завітав із відкритою лекцією «Досвід США в організації інклюзивного навчання» професор Лаял Кауфман.

  Докладніше

 • Столичні студенти створили "ланцюг єднання" України з Нідерландами

  Сьогодні столичні студенти створили живий ланцюг від Посольства Нідерландів до Європейської площі. Флешмоб приурочений до завтрашнього референдуму в Королівстві Нідерланди.

  Докладніше

 • Вічно пам’ятаймо великий подвиг ліквідаторів!

  4 квітня 2016 року в Університеті «Україна» відбулася зустріч із ліквідатором Чорнобильської аварії, Послом Миру Гудовим Володимиром Анатолійовичем.

  Докладніше

 • Випускниці ‪Університету «Україна» – на виставці "Квіткове дитинство"

  26 березня 2016 року в Муніципальній Галереї мистецтв (м. Київ, вул. Драйзера, 6) за підтримки всеукраїнської громадської організації «Фонд підтримки і розвитку мистецтва та спорту «Єдина країна» відбулася презентація виставки «Квіткове дитинство».

  Докладніше

 • Студентський тиждень для школярів в Університеті «Україна»

  Наприкінці березня 2016 року, під час весняних канікул, школярі міста Києва отримали змогу спробувати себе в ролі справжніх студентів. Таку можливість надав їм Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», започаткувавши пілотний профорієнтаційний освітній проект «Студентський тиждень для школярів».

  Докладніше

 • Березневий випуск у ХІСТ

  18 березня у Хмельницькому інституті соціальних технологій відбулося урочисте вручення дипломів.

  Докладніше

 • Польсько-український освітній форум щодо корекційно-педагогічної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

  У Миколаївській області пройшов польсько-український освітній форум «Технологія організації корекційно-педагогічної роботи психолога та педагога з дітьми з особливими освітніми потребами в системі інклюзивної освіти».

  Докладніше

 • Прийом громадян у "Школі майбутнього пенсіонера"

  Другий місяць поспіль студенти-правознавці Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна» спільно з фахівцями управління Пенсійного фонду України в місті Вінниці щосереди проводять прийом громадян у "Школі майбутнього пенсіонера".

  Докладніше

 • Магістрантка Університету «Україна» Оксана Радушинська – лауреат Національної премії «Благодійна Україна»

  Оксану Радушинську, магістрантку Університету «Україна», відзначено Національною премією «Благодійна Україна − 2015» у номінації «Волонтер: фізична особа».

  Докладніше

 • Студенти Університету «Україна» відвідали Національний музей Тараса Шевченка в Києві

  24 березня 2016 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбувся захід Університету «Україна», присвячений 202-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка.

  Докладніше

 • Представники 17 ВНЗ України відвідали Університет "УКРАЇНА"

  22 березня 2016 року в Університеті «Україна» відбулася підсумкова науково-практична конференція «Актуальні проблеми інклюзивної освіти» в рамках Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 н.р.

  Докладніше

 • УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА» ВІДЗНАЧЕНИЙ ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ ЗА ЯКІСНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПОЗАНАВЧАЛЬНОГО ЧАСУ СТУДЕНТІВ

  Відкритий міжнародний університет розвиту людини «Україна» взяв участь у Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», яка відбулася 7-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва.

  Докладніше

 • Студенти Університету «Україна» вітали поетів і патріотів Бориса Гуменюка і Сергія Пантюка

  16 березня 2016 року на розширеному зібранні літературної студії «Горлиця» Університету «Україна» (керівник Тетяна Череп-Пероганич) вітали письменників, учасників Євромайдану й Антитерористичної операції на сході України Бориса Гуменюка і Сергія Пантюка.

  Докладніше

 • Круглий стіл «Безоплатна правова допомога: переваги, перші здобутки, пріоритети розвитку системи БПД»

  16 березня 2016 року у Вінницькому коледжі Університету «Україна» за Круглим столом «Безоплатна правова допомога: переваги, перші здобутки, пріоритети розвитку системи БПД» зустрілися Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, працівники Вінницької центральної міської бібліотеки імені Бевза, студенти й викладачі Вінницького коледжу та інституту Університету «Україна».

  Докладніше

 • Студенти спілкувалися з редакторами

  Студенти Тернопільського коледжу Університету «Україна» взяли участь у роботі семінару, який було організовано в облдержадміністрації з метою роз’яснення положень, термінів і способу реалізації Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

  Докладніше

 • 77-ма річниця Карпатської України

  У вівторок, 15 березня, у меморіальному парку «Красне поле» відбулися урочистості з нагоди відзначення 77-ї річниці Карпатської України.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» відбувся міжнародний семінар з питань інклюзії

  14 березня 2016 року в Університеті «Україна» спільно з Шяуляйським університетом (Литва) та Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської міської держадміністрації відбувся міжнародний науково-практичний семінар на тему «Актуальні проблеми розбудови та розвитку інклюзивного освітнього середовища».

  Докладніше

 • Студенти Університету «Україна» про фінал Національного відбору на Євробачення – 2016

  Лютий 2016 року тримав українців у напрузі. І справа не лише в політичних та воєнних перипетіях. Цього разу винуватцем великої уваги з боку наших співгромадян став Пісенний конкурс Євробачення. 6 і 13 лютого 2016 року відбулися півфінали українського національного відбору на Євробачення-2016. Фінал відбувся 21 лютого. Український відбір у прямому ефірі показували «СТБ» та «UA:Перший».

  Докладніше

 • Хмельницький інститут Університету «Україна» зустрічав свою легендарну випускницю

  «Нині до нас завітала справжня легенда, наша випускниця Оксана Радушинська!», − такими словами ректор Хмельницького інституту соціальних технологій (ХІСТ) Університету «Україна» Михайло Чайковський розпочав зустріч зі студентами відомої письменниці, журналістки і волонтерки Оксани Радушинської.

  Докладніше

 • Випускниця Університету «Україна» Юлія БАТЕНКОВА-БАУМАН: «Українці – бійці, ми не здаємося, ми боремося!»

  Минуло два роки від початку відкритої агресії Росії проти України. Почавши з підтримки втікача Януковича та окупації Криму, росіяни не зупинилися – ось уже два роки палає Донбас. І треба ж було так статися, що агресію ту Путін вирішив розпочати під час зимових ігор в Сочі?! Якщо під час власне Олімпіади світ ще ні про що не здогадувався, то з початком Паралімпіади – змагань спортсменів із інвалідністю – розпочалася анексія Криму. Але українські спортсмени, попри все, вийшли на спортивні майданчики Сочі та показали всьому світу свою незламність. Незламність духу.

  Докладніше

 • На Вінниччині колишні АТОвці реабілітуватимуть своїх побратимів

  Спільний проект з фізичної реабілітації започаткували Вінницький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер та Відкритий міжнародний університет «Україна».

  Докладніше

 • Настільна інтерактивна гра під назвою "Країна гідності"

  2 березня 2016 року зі студентами напряму підготовки «Соціальна робота» психологом «Дружньої клініки для молоді» Догойдою І. Л. була проведена настільна інтерактивна гра під назвою "Країна гідності", розроблена працівниками Ради Європи і спрямована на вивчення та актуалізацію соціальних прав людини.

  Докладніше

 • Школа майбутнього пенсіонера

  Попри те, що попит на фахових спеціалістів залишається високим, багатьом початківцям часом нелегко знайти роботу у сфері юридичних послуг. Причина банальна — відсутність практичного юридичного досвіду, який, зазвичай, є ключовою вимогою при відборі кандидатів на вакансію.

  Докладніше

 • Літстудія «Горлиця» в гостях у Літературного форуму

  27 лютого 2016 року учасниці літературної студії «Горлиця» − студентки Університету «УКРАЇНА» дебютували на 271 засіданні Всеукраїнської творчої спілки «ЛІТЕРАТУРНИЙ ФОРУМ» (очільник Роман Кухарук) під назвою «Відчуй красу і силу слова».

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» дбають про високий рівень фахової підготовки майбутніх юристів

  Із цією метою керівництво Інституту права та суспільних відносин (ІПСВ) Університету «Україна» ініціювало підписання Меморандума про співробітництво в галузі освітньої діяльності з Головним територіальним управлінням юстиції м. Києва.

  Докладніше

 • Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна» вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні

  Викладачі та студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та запалили свічки біля експозиції пам’яті загиблим воїнам небесної Сотні інституту.

  Докладніше

 • Лекції учням на відзначення днів пам'яті Небесної Сотні

  19 лютого я провів лекції учням школи 276 з нагоди відзначення днів пам'яті Небесної Сотні. Я давно мріяв про такий виступ. Мені є про що розповісти дітям. І у мене була надія, що мене почують.

  Докладніше

 • Курси жестової мови для викладачів

  У Хмельницькому інституті соціальних технологій у рамках Положення про професійну майстерність що включає одну із основних компонентів – це питання інклюзивної компетентності серед представників науково-педагогічного персоналу, з 22 січня розпочали свою діяльність курси професійної майстерності.

  Докладніше

 • Випускниця Університету «Україна» Лілія ЗАВОЙСЬКА: «Моя Революція Гідності розпочалася задовго до першого Майдану»

  Революційні події 2013-2014 р.р. та військові дії на Донбасі, що тривають і досі, не залишили байдужими багатьох громадян і озиваються в людях потребою дії. Хтось пішов на війну, хтось став волонтером, а хтось пише вірші. Поезія – такий вид мистецтва, що відгукується на всі події в житті та серці людини. Така у поета потреба – зреагувати на біль чи радість римованим словом. Часто це слово стає епосом, народним літописом, що розповідає про відчуття людини під час буремних епохальних подій. І ці відчуття промовляють часом красномовніше, ніж історичні факти чи статистика.

  Докладніше

 • Влада Литовченко вийшла у світ зі своїми студентами

  Відомий громадський діяч, а також викладач Університету «Україна» побувала на знаменитій виставці робіт Марії Примаченко.

  Докладніше

 • У Києві відбувся концерт випускника Університету «Україна» Єгора Грушина

  16 лютого 2015 р. у Київському Будинку актора з новою програмою виступив молодий композитор і віртуозний піаніст Єгор Грушин.

  Докладніше

 • Випускник ‎Університету «Україна» ‎Євген М’ЯКИЙ завоював ‪‎срібло на ХХ Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

  13 лютого 2016 року о 18:00 годині в Київському Палаці спорту відбулася урочиста церемонія відкриття ХХ Міжнародного турніру з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, присвяченого видатним українським борцям і тренерам.

  Докладніше

 • Стежками відомих людей

  Творчий конкурс з краєзнавства для учнів 9-11 класів ЗОШ Хмельницької області та випускників середніх спеціальних закладів з 01.12.2015 р. по 10.04.2016 р.

  Докладніше

 • Гроші ідуть за особою, − за таким принципом працює програма навчання за ваучерами

  3 лютого 2016 року в Університеті «Україна» відбулася селекторна нарада за участі представників Міністерства соціальної політики України. Предметом розмови стали питання, пов’язані з навчанням в Університеті «Україна» громадян, котрі отримують ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці шляхом професійного навчання.

  Докладніше

 • Звернення професорсько-викладацького колективу Університету "Україна" щодо проблеми виховання толерантного ставлення до людей з інвалідністю в українському суспільстві.

  В Університеті «Україна» пропонують розпочинати роботу з виховання толерантного ставлення до людей з інвалідністю ще у школі.

  Докладніше

 • Який вибір професії правильний?

  Ми часто задаємося питанням: хто ми?, ким бути?, чим займатися? Це питання може турбувати не тільки школярів, які стоять перед вибором у світі професій, але й дорослих, оскільки професію, діяльність ми обираємо не на все життя, хоча ви можете і не погодитися з цією думкою.

  Докладніше

 • Оновлення Центру інформаційного доступу в Університеті «Україна»

  На початку 2015-2016 навчального року в рамках продовження співпраці Національного інформаційного агентства Південної Кореї та Університету «Україна» було оновлено комп’ютерне обладнання та здійснено розширення Центру інформаційного доступу (ЦІД).

  Докладніше

 • Навчання іноземних студентів в Університеті «Україна»

  Університет «Україна» гостинно відкриває свої двері для всіх, хто бажає навчатися, і не лише для українських громадян. Нещодавно, з 30 листопада по 9 грудня 2015 року, в університеті проходила сесія грузинських студентів заочної форми навчання.

  Докладніше

 • Двічі за тиждень – в АТО

  Дев’ять поїздок в АТО здійснила за рік подільська журналістка, письменниця, волонтерка і керівник творчої сотні «Рух до перемоги» Оксана Радушинська, навідавши разом із артистичними командами у місцях бойових зіткнень наших захисників.

  Докладніше

 • Проблеми національно-патріотичного виховання молоді обговорили на науковій конференції в Університеті «Україна»

  18 грудня 2015 року в Університеті «Україна» (Київ) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Впровадження козацько-лицарських традицій в освітній простір України в контексті Стратегії національно-патріотичного виховання дітей і молоді».

  Докладніше

 • Українські вечорниці в «Україні»

  Напередодні свята Святого Миколая викладачі та студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету “Україна» зібрались на традиційні українські вечорниці: з варениками, пирогами, піснями, розвагами та конкурсами.

  Докладніше

 • Міжнародна студентська коляда

  Ідея заспівати коляду трьома мовами була сприйнята усіма на «Ура!». Університет міжнародний?! Отже, і студентська коляда буде міжнародною: рідною українською, сусідською – польською і дружньою – німецькою.

  Докладніше

 • Літературні «миколайчики» від Оксани САМАРИ та студії «Горлиця»

  16 грудня 2015 року напередодні Дня святого Миколая в Університеті «Україна» відбулося чергове зібрання літературної студії «Горлиця».

  Докладніше

 • Сьогодні – практиканти, завтра – успішні фахівці

  14 грудня 2015 року в актовій залі Тернопільського коледжу Університету «Україна» дуже людно. Сьогодні тут проходить захист практик видавців, діловодів, юристів, дизайнерів. Усім кортить поділитися своїми враженнями, розповісти про свої досягнення.

  Докладніше

 • Відкриття Центру польського права у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»

  З нагоди проведення тижня права в Інституті (7-11 грудня 2015 р.) кафедрою права організовано та проведено низку науково-практичних заходів. Особливо примітним серед них стало відкриття 11 грудня Центру польського права.

  Докладніше

 • Обпалена війною

  11 грудня о 16 годині в Національному військово-історичному музеї Збройних Сил України (Центральний будинок офіцерів, м. Київ) відбулась передача Заслуженою артисткою України Світланою Мирводою бандури, обпаленої війною на сході України, в експозицію музею.

  Докладніше

 • Університет “Україна” святкує 17-річчя!

  9 грудня 2015 року в Житомирському економіко-гуманітарному інституті ВНЗ “Університет “Україна” відбулося урочисте святкування 17 річниці заснування Університету “Україна” – вищого навчального закладу інноваційного типу, що продукує нові знання і робить неабиякий внесок у розвиток освіти і науки України.

  Докладніше

 • Урочистий концерт з нагоди 17-річчя Університету «Україна»

  8 листопада 2015 року в Інституті філології та масових комунікацій відбувся урочистий концерт з нагоди 17-річчя Університету «Україна». На святі були присутні викладачі та студенти Інституту філології та масових комунікацій.

  Докладніше

 • Круглий стіл "Шляхи реалізації рівних можливостей"

  4 грудня 2015 року у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету «Україна» відбувся круглий стіл «Шляхи реалізації рівних можливостей». Метою даного заходу було донесення присутнім студентам реалізації рівних можливостей на прикладі відомих людей-інвалідів та студентів із обмеженими можливостями нашого навчального закладу.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» пройшла урочиста зустріч з нагоди Міжнародного дня інвалідів

  З нагоди Міжнародного дня інвалідів 1 грудня 2015 року в Університеті «Україна» пройшло урочисте зібрання викладачів і студентів за участі представників державних установ, що опікуються проблемами людей з інвалідністю.

  Докладніше

 • У Львові відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція

  27 листопада 2015 року у Львові відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека українського народу у ХХІ столітті: проблеми, витоки, рішення».

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» вшанували жертв Голодомору

  26 листопада 2015 року в Університеті «Україна» відбувся Круглий стіл, присвячений ушануванню пам’яті жертв Голодомору в Україні.

  Докладніше

 • Поезію осінь між листом колише…

  25 листопада 2015 року в Університеті "Україна" відбулося чергове зібрання літературної студії "Горлиця за участі поетеси, прозаїка, головного редактора веб-порталу "Жінка-УКРАЇНКА" Тетяни Череп-Пероганич.

  Докладніше

 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

  Львівський національний університет імені Івана Франка, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» запрошують узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Безпека українського народу в ХХІ столітті: Проблеми, виклики, рішення" (Львів) 28-29 листопада 2015 року.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» відбулася 15 наукова конференція з проблем освіти людей з інвалідністю

  18‒19 листопада 2015 року в Університеті «Україна» (Київ) відбулася 15 Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції ООН про права інвалідів».

  Докладніше

 • Інформаційне повідомлення № 1 від 19.11.2015 р.

  Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році.

  Докладніше

 • Фестиваль «Сяйво надій» в Університеті «Україна» як етап творчого зростання обдарованих студентів

  З 17 по 19 листопада 2015 року в Університеті «Україна» відбувся ХІІІ фестиваль студентської творчості «Сяйво надій». Мистецький захід зібрав у Києві творчу молодь з особливими потребами, яка вчиться у базовій структурі Університету «Україна» в Києві та в територіально відокремлених підрозділах університету – Вінниці, Хмельницькому, Івано-Франківську, Полтаві та інших містах України.

  Докладніше

 • Ніхто не забутий, ніщо не забуте

  18 листопада 2015 року в коледжі «Освіта» Університету «Україна» відбувся Урок мужності, присвячений 72-ій річниці звільнення Києва від німецько-фашистських загарбників.

  Докладніше

 • Відбулась презентація творчості Левка Лук’яненка в Університеті «Україна»

  11 листопада 2015 року в Університеті «Україна» презентували 13-томне видання творів Левка Лук'яненка «Шлях до відродження», номіноване на Шевченківську премію 2016 року.

  Докладніше

 • Пишаємося перемогами!

  Золоті, срібні та бронзові медалі Чемпіонату України з танців на візках, срібна медаль Чемпіонату світу – осінній збір врожаю випускниці Університету «Україна» Олени Чинки.

  Докладніше

 • Радіодиктант національної єдності 2015 в Університеті "Україна"

  Більше 130 студентів і викладачів Університету "Україна" взяли участь у написанні диктанту національної єдності, і це тільки в Києві.

  Докладніше

 • Вища освіта для людей з інвалідністю

  Університет «Україна» дає змогу навчатися людям не тільки з безмежними, але й із обмеженими можливостями. Ольга Мах, маючи ваду зору, змогла захистити дипломну роботу на тему «Державність і право Стародавньої Греції» на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст», користуючись під час навчання виключно шрифтом Брайля.

  Докладніше

 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

  ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми надання вищої освіти особам з особливими потребами в умовах інклюзивного освітнього простору" відбудеться у Вінницькому соціально-економічному інституті 4-5 листопада 2015 року.

  Докладніше

 • ХV Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів та цирку «Театральний форум – 2015»

  З 31 жовтня по 1 листопада 2015 року в смт. Гостомель Ірпінського району Київської області відбувся щорічний ХV Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів та цирку «Театральний форум – 2015», в якому взяв участь Народний театр-студія «Данко» (художній керівник і постановник Лелюх Андрій Миколайович), що працює при Центрі художньої творчості Університету «Україна».

  Докладніше

 • "Ніч кіно – осінь" на тему "Halloween"

  30-31 жовтня в Університеті "Україна" відбулась "Ніч кіно – осінь" на тему "Halloween". Фільми, конкурси, розваги, подарунки. Все це очікувало студентів уночі=) Захід об'єднав 6 університетів міста Київ: Університет "Україна", КНУКіМ, НАУ, КНУБ, НУХТ, КНЕУ.

  Докладніше

 • Дерево добра

  Наприкінці жовтня 2015 року в Університеті «Україна» до Дня працівника соціальної сфери пройшла соціальна акція «Дерево добра», яку провела кафедра соціальної роботи та педагогіки: завідувач кафедри − Іванова Ірина Борисівна, організатори і куратори студентів − Дика Вікторія Андріївна і Базиленко Анастасія Костянтинівна. Задум проведення такої акції був дуже оригінальним, незвичним і креативним: на гілках штучного дерева, зробленого студентами, було розвішано безліч різнокольорових листочків, на кожному з яких було записано завдання − якась добра справа.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» відбулася презентація книги Оксани Радушинської «Метелики у крижаних панцирах»

  28 жовтня 2015 року в Університеті «Україна» в рамках розширеного зібрання літературної студії «Горлиця» відбулася презентація нової книги Оксани РАДУШИНСЬКОЇ «Метелики у крижаних панцирах»

  Докладніше

 • ХІІІ Всеукраїнський фестиваль студентської творчості "Сяйво надій" відкриває свої двері для талановитих учасників!

  Цей Фестиваль наповнений щирістю та теплом, бурхливими оплесками та новими відкриттями! Приєднуйтесь до когорти талановитих учасників або щирих організаторів і волонтерів! Положення про ХІІІ Фестиваль студентської творчості «Сяйво надій»

  Докладніше

 • Конференція і фестиваль у Польщі

  Наприкінці липня трапилася нагода відвідати місця, де пройшли три роки моєї служби у військово-морському флоті. Йдеться про польське узбережжя Балтійського моря. Саме тут на о. Волін в однойменному містечку Західнопоморського воєводства 31 липня – 2 серпня відбулася VIII Міжнародна конференція балтійських народів «Смерть у житті людини».

  Докладніше

 • Колектив Університету «Україна» привітав бійців АТО з Днем захисника України

  14 жовтня 2015 року Центр художньої творчості Університету «Україна» за підтримки волонтерської групи допомоги «Ніколи не пізно… Не будь байдужим» влаштували святковий концерт «Ти син своєї України» для бійців АТО, які знаходяться на лікуванні у госпіталі.

  Докладніше

 • Козацький борщ та студентський ярмарок

  14 жовтня християни відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Напередодні свята в Білоцерківському інституті економіки та управління відбувся справжній український ярмарок.

  Докладніше

 • Студенти Університету «Україна» аплодували героям АТО, стоячи

  13 жовтня 2015 року в Університеті «Україна» пройшла зустріч студентів і викладачів Інституту права та суспільних відносин з українськими воїнами − учасниками АТО.

  Докладніше

 • "Як не візьмемось за розум, то нас так притисне, що почнемо краще жити тоді, як рак свисне…"

  Традиційна зустріч студентського активу Університету «Україна» з Президентом Петром Михайловичем Таланчуком відбулася 8 жовтня 2015 року.

  Докладніше

 • Бурштинова лихоманка – погляд студентів на екологічне лихо

  Студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» спільно з Волинською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги та провідними екологами Волинської області взяли участь у виїзному семінарі по екологічно проблемних місцях Маневицького району.

  Докладніше

 • Перший міністр освіти незалежної України Петро Таланчук прокоментував стан вітчизняної вищої освіти

  Петро Михайлович Таланчук у період з 1991 по 1994 р. був Міністром освіти і науки України. З 1998 року присвятив свою діяльність Відкритому міжнародному університету розвитку людини «Україна», який він сьогодні і очолює.

  Докладніше

 • Благодійні проекти "Подорож до мрії" за участі студентів і випускників Університету "Україна"

  Нині в Україні діє багато різних проектів та програм, спрямованих на реабілітацію та подальший розвиток людей із інвалідністю, а також на налагодження тісної співпраці осіб з особливими потребами та звичайних громадян. Один із таких проектів реалізовує громадська організація «Спілка громадських організацій інвалідів Києва» (ГО СГОІК) під керівництвом її президента Олександра ВОРОНИ.

  Докладніше

 • Вітаємо Переможця!

  Вітаємо Владислава Яловегу – студента 3 курсу Полтавського інституту економіки і права за напрямом підготовки «Здоров’я людини» з перемогою на фінальному батлі 25-27 вересня 2015 року у РЦ «Турбіна», що проходив у м. Полтаві серед найкращих гравців боулінгу України.

  Докладніше

 • Українські освітяни вимушені йти в політику

  Очікування реформ, їх повільне впровадження – болісне питання для України. Люди стомилися чекати зрушень в економіці, медицині та освіті.

  Докладніше

 • Конференція трудового колективу в Університеті "Україна"

  11.09.2015 року в Університеті «Україна» відбулася Конференція трудового колективу з порядком денним «Про підсумки роботи колективу Університету «Україна» у 2014/2015 н.р. та завдання на наступний 2015/2016 н.р.».

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» діє міжнародна програма подвійного диплома

  Подвійні дипломи − це спільні програми українських і зарубіжних вищих навчальних закладів, які дають змогу українським студентам отримати вищу освіту і два дипломи: український і європейський. Ми розкажемо вам про можливість навчання за цією перспективною програмою у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».

  Докладніше

 • ХХІІ Форум видавців: «Нам є що розповісти особливим дітям, а їм є чого навчити нас»

  10 вересня, у львівській галереї «Дзиґа» відбулася спільна презентація авторів «Видавництва Старого Лева»: Дзвінки Матіяш, Оксани Радушинської та Андрія Бачинського. Письменники дуже різні, проте кожен у своїх нових книгах торкнувся дуже тонкої та непростої теми – ставлення до особливих людей у сучасному суспільстві.

  Докладніше

 • Літературно-мистецьке свято, присвячене творчості Анатолія Урбана

  8 вересня 2015 в Університеті «Україна» відбулося Літературно-мистецьке свято «Ніжна пісня в серці відгукнеться», присвячене творчості А.А. Урбана, автора поетичних збірок «Вишневий цвіт», «Добрий слід на землі», «По Правді жить», «Отак живу», а також пісні про Університет « Україна».

  Докладніше

 • Хмельницька, Рівненська, Волинська області – географія чергових поїздок «Мистецької подільської сотні»

  Творче волонтерське об’єднання «Мистецька подільська сотня» здійснило серію благодійних концертів перед захисниками держави упродовж чотирьох днів, відвідавши армійців у трьох областях західного регіону України.

  Докладніше

 • День першокурсників 2015 в Університеті «Україна» – свято юності і знань

  31 серпня на Площі знань Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбулася щорічна урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти. Ось уже сімнадцятий рік поспіль наша alma mater гостинно відчиняє свої двері для всіх охочих здобувати знання.

  Докладніше

 • Вадим Місюра нагородив призерів Першості з Університету "Україна"

  На святі першокурсників в Університеті "Україна" було відзначено футбольну команду університету – срібних призерів Першості ФАСК (Футбольної асоціації студентів Києва). Президент ФАСК Вадим Місюра відзначив особливу заслугу головного тренера команди Олександра Шаміча в успіхові команди і нагородив усіх гравців та керівний склад Університету "Україна".

  Докладніше

 • Петро Таланчук: “Освіта і наука насамперед відповідальні за майбутнє України”

  31 серпня 2015 року на площі Знань Університету «Україна» відбулася традиційна церемонія Посвяти першокурсників у студенти. Родзинкою сонячного і світлого свята став традиційний виступ Президента Університету «Україна» Петра ТАЛАНЧУКА.

  Докладніше

 • Ювілейна п'ятдесята акція на Проскурівській

  Мистецька акція у Хмельницькому, співорганізатором якої і незмінною ведучою є випускниця Університету "Україна", журналістка, письменниця, громадська активістка Оксана Радушинська, зібрала для бійців більше 300 тисяч гривень.

  Докладніше

 • День незалежності України на Луганщині у Сєвєродонецьку

  АРТ десант на честь Дня Незалежності на Луганщину у Сєверодонецьк відбувся з надзвичайним успіхом і з великим задоволенням для всіх, хто вирушив у цю важку, але дуже цікаву і потрібну подорож. Римма Зюбіна навіть зневажила своїм днем народження, який усе ж таки відсвяткувала в дорозі. Та отримані позитивні емоції від вдячних військових і цивільних глядачів та чиновників Луганської облдержадміністрації з головою компенсували всі незручності.

  Докладніше

 • “Ви – ті артисти з Хмельницького, що їздять по АТО з концертами?” — запитували на блокпостах у “Мистецької подільської сотні”

  “Приїдьте до нас у День Повітряно-Десантних військ”, — прохання командира 8-го окремого полку спецпризначення застало зненацька під час попереднього візиту “Мистецької подільської сотні” з концертами в зону АТО.

  Докладніше

 • Концерти у зоні АТО

  Сім благодійних концертів у зоні АТО подарували для цивільного населення і військовослужбовців артисти творчого волонтерського об’єднання “Мистецька подільська сотня”. Подільські митці Оксана Радушинська, Віктор Шайда, Назарій Поляков, Марина Українець, Катерина Аргунова та киянин Юрій Старчевод привітали з річницею визволення від російсько-терористичних військ мешканців Рубіжного і Сєвєродонецька на Луганщині. Також провели серію концертів для бійців восьмого полку спецпризначення, 73-го морського центру спецпризначення, першого і другого механізованих батальйонів 30-ї окремої механізованої бригади у Старобільську та Артемівську, завітали до поранених захисників і наших земляків-медиків у сватівському госпіталі.

  Докладніше

 • Два військові полігони і два шпиталі відвідала з концертами «Мистецька подільська сотня» упродовж чотирьох днів

  Такий щільний графік виїздів до військовослужбовців із благодійними концертами по Україні природно дається взнаки на рівні фізичної втоми. Проте вона просто мізерна у порівнянні з тими емоціями, тими словами вдячності, тими відкритими навстіж душами наших захисників, із якими випадає спілкуватися під час волонтерсько-мистецьких поїздок. Коли усвідомлюєш, дивлячись у вічі бійцям, що вони ризикують власним життям заради наших мирних буднів, тоді всі питання доцільності витрачених зусиль не тільки відступають на дальній план, а просто зникають на тлі розуміння потрібності того, що ти можеш зробити для цих людей.

  Докладніше

 • ВИПУСК У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ІНСТИТУТІ СОЦІАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ КОЛЕДЖІ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»

  16 липня 2015 року у сквері «Сад Григорія Сковороди» відбулось урочисте вручення дипломів випускникам, які завершили навчання у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна». В цей святковий день дипломи про вищу освіту державного зразка отримають більше 200 випускників інституту, з яких 32 – дипломи з відзнакою, 8 – студентів з особливими потребами.

  Докладніше

 • Випуск – 2015 в Інституті економіки та менеджменту Університету «Україна»

  В Інституті економіки та менеджменту Університету «Україна» відбулася церемонія вручення дипломів випускникам 2015 року.

  Докладніше

 • Студентка Білоцерківського інституту економіки та управління успішно пройшла стажування у Верховній Раді України

  З липня 1995 року за спільної ініціативи Асоціації колишніх членів Конгресу США і Верховної Ради України розпочалася Програма стажування у Верховній Раді України. Цього року 88 інтернів – представників 19 областей України, АР Крим та м. Київ – протягом 8-ми місяців працювали в секретаріатах комітетів та підрозділах Апарату українського Парламенту.

  Докладніше

 • Випуск 2015 в Інституті соціальних технологій Університету «Україна»

  14 липня 2015 року в Інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбулася церемонія вручення дипломів випускникам.

  Докладніше

 • Отримай свій шанс! (безкоштовна освіта в Україні для тих, кому за 45)

  В Україні вже два роки працює державна соціальна програма для людей, які досягли 45-річного віку, мають страховий стаж не менш 15 років, але ще не досягли пенсійного віку, не проходили протягом останніх 5 років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття, не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні та опинились перед необхідністю змінити роботу або потребують підвищення кваліфікації.

  Докладніше

 • Два боки одного

  Випускник Університету "Україна" Геннадій ГОРОВИЙ про найболючіше: війну в зоні АТО...

  Докладніше

 • Урочисте вручення дипломів

  10 липня у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулося Свято вручення дипломів. Після напружених державних іспитів, захисту дипломних робіт інститут випускає 810 фахівців.

  Докладніше

 • Чим живе Університет «Україна»…

  Про рідну альма-матер розповідає голова Студентської самоврядної колегії Дубенської філії Університету "Україна" Марія Оксенчук.

  Докладніше

 • Безкоштовний відпочинок для студентів в оздоровчому комплексі Університету «Україна» «Петрівська слобода» на Закарпатті!

  Тільки в Університеті "Україна" – безкоштовний відпочинок для студентів на Закарпатті!

  Докладніше

 • ТРИВАЄ ПЕРША ЛІТНЯ ШКОЛА УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА» (ВІННИЦЯ)

  Безкоштовно упродовж 10 днів з 1 липня 2015 р. у Вінницькому інституті Університету «Україна» працювала Перша Літня школа. До роботи в Літній школі залучені викладачі кафедр інституту, волонтери з Молодіжного ресурсного центру, Республіки Польща.

  Докладніше

 • Запрошує "Бурда-Україна"

  9 липня цього року у приміщенні Університету "Україна" відбулася конференція "Академії Burda Style" відомого у всьому світі німецького видавництва "Burda". Організацію заходу забезпечив коледж "Освіта" Університету "Україна" спільно з Київським міським центром зайнятості.

  Докладніше

 • У столичному виші можуть створити умови для навчання малозабезпечених, сиріт та інвалідів

  8 липня на засіданні постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціальної політики депутати розглянули звернення президента Університету «Україна» Петра Таланчука із пропозиціями щодо створення належних умов для навчання дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей.

  Докладніше

 • Кафедра соціальної роботи та педагогіки Університету «Україна» запрошує абітурієнтів!

  Кафедра соціальної роботи та педагогіки Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», де готують фахівців для роботи у соціальній сфері, була створена 6 листопада 1999 року в Києві однією з перших. За 17 років діяльності в університеті сформувалася мережа кафедр соціальної роботи в територіально відокремлених структурних підрозділах університету в таких містах: Біла Церква, Вінниця, Житомир, Луцьк, Полтава, Рівне, Сторожинець, Хмельницький, Хуст.

  Докладніше

 • Освітянська спільнота віншує свого лідера

  1 липня 2015 року на засідання Вченої ради Університету «Україна» завітала Тетяна ЛОГУШ, співзасновниця Міжнародного літературного конкурсу романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова». Пані Тетяна вручила президентові університету Петрові ТАЛАНЧУКУ Подяку за підтримку Конкурсу.

  Докладніше

 • У Краматорську відбулась церемонія нагородження «Молода людина року»

  Спеціальну нагороду від народного депутата України Максима Єфимова отримав молодий краматорчанин Олександр Петров.

  Докладніше

 • Переваги та проблеми дистанційної освіти

  Нині надзвичайно популярним у світі та Україні стає дистанційне навчання. Чи може така форма навчання сформувати повноцінного фахівця? Чи всі спеціальності можна опанувати дистанційно? Чи мають українські ВНЗ достатній потенціал для забезпечення дистанційного навчання? Про ці та інші проблеми говоримо зі студенткою дистанційної форми навчання Андріаною Годван та директором Інституту відкритої освіти Університету «Україна» Оленою Майбородою.

  Докладніше

 • Молитва українського народу

  Рецензія / відгуки студентів Університету УКРАЇНА на відеокліп «Повертайся живим»(2015) ТЕЛЬНЮК: Сестри та Kozak System – ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ

  Докладніше

 • Зроби своє життя!

  Саме під таким гаслом 20 червня цього року на відкритій території Університету "Україна" відбувся фестиваль, організований благодійною фундацією України "Відкриті серця" у партнерстві з університетом.

  Докладніше

 • Прихований рай

  Оздоровчий комплекс Університету «Україна» «Петрівська слобода» запрошує на відпочинок.

  Докладніше

 • На «Коронації слова» Роман Дарини Гладун отримав Спеціальну відзнаку від Університету «Україна»

  На ювілейному 15 Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» було відзначено твір юної авторки Дарини Гладун. Церемонія нагородження відбулася 4 червня 2015 в Національній опері України імені Тараса Шевченка (Київ, вул. Володимирська, 50). Про конкурс і текст, що впав в око учасникам журі, говоримо з Дариною ГЛАДУН.

  Докладніше

 • «Мистецька подільська сотня» в чергове повернулася зі Сходу

  Спека у понад тридцять градусів за Цельсієм, розпечений асфальт, пилюка і гарячий пісок, перевірки на блок-постах у зоні АТО, майже доба в автобусі і більше тисячі кілометрів від Хмельницького до Старобільська на Луганщині. А там – знайомі й зовсім незнайомі, але за суб’єктивними відчуттями – рідні люди. Оті, хто щоденно у спеці-пилюці-пісках, а ще – під обстрілами боронять мир на «великій землі». Артисти творчого волонтерського об’єднання «Мистецька подільська сотня» вкотре навідалися до наших бійців на Сході.

  Докладніше

 • У Міжгір'ї відбулася розширена нарада керівництва Університету «Україна»

  11-12 червня 2015 року відбулася розширена нарада керівників навчально-виховних підрозділів Університету «Україна» за участю його незмінного лідера – президента університету Петра ТАЛАНЧУКА, першого міністра освіти незалежної України, Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора, дійсного члена Академії педагогічних наук України.

  Докладніше

 • Університет «Україна» відвідали гості з Йорданії

  12 червня 2015 року Університет «Україна» приймав у своїх стінах гостей – делегацію представників організації «Людське суспільство», яка опікується захистом прав людей з інвалідністю в Йорданії.

  Докладніше

 • Захист дипломних робіт міжнародної магістерської програми

  10-12 червня 2015 року відбувся захист дипломних робіт навчальної магістерської програми «Соціальна робота» Шяуляйського університету (Литва) і Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (Україна).

  Докладніше

 • Команда Університету «Україна» взяла участь у першому фестивалі «Maker Faire»

  6 червня 2015 року в Києві вперше пройшов ярмарок Kyiv Making Maker Faire.

  Докладніше

 • Травень: День відкритих дверей в Університеті «Україна»

  30 травня 2015 року у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» відбувся черговий День відкритих дверей, який, зазвичай, проходить тут в останню суботу кожного місяця.

  Докладніше

 • Митці на лінії вогню

  Іде незакінчена національно-визвольна війна, яка продовжується майже 360 років із одним ворогом. На превеликий жаль, не всі українці розуміють, хто саме є ворогом у цій війні, і пропаганда, яка іде із сусідньої держави, наповнює мозок людей брехнею і облудою. Головне завдання митців, науковців та всієї інтелігенції України – донести в цих складних умовах слово, покликане правдою та зігріте серцем. Щоденник поїздки вела доцент Університету «Україна», заслужена артистка України СВІТЛАНА МИРВОДА.

  Докладніше

 • УНІВЕРСИТЕТ "УКРАЇНА" ВІДЗНАЧИВ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ ФЕСТИВАЛЯМИ СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

  Травень. Останній місяць весни. Природа квітне й зеленіє. Вся земля – як вишиванка. Тож, чи треба дивуватися тому, що саме у травні Україна святкує День вишиванки?! Цього року свято припадає на 21 травня. Університет «Україна» додав до картини цього дня мистецьких барв. 21 травня 2015 року у Києві, в університетському містечку на Площі Знань (вулиця Львівська, 23) відбулися 12-ий Фестиваль-конкурс студентської творчості «Університетське літо-2015» і 12-ий Фестиваль студентської творчості молоді з особливими потребами «Сяйво надій-2015».

  Докладніше

 • Прес-конференція студентів і випускників Університету «Україна» з інвалідністю

  21 травня 2015 року в Університеті «Україна» відбулися 12 Фестиваль-конкурс студентської творчості «Університетське літо-2015» і 12 Фестиваль студентської творчості молоді з особливими потребами «Сяйво надій-2015». Перед початком грандіозного гала-концерту відбулася прес-конференція, учасниками якої стали успішні студенти і випускники Університету «Україна» з інвалідністю.

  Докладніше

 • ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

  21 травня професорсько-викладацький склад та студенти Хмельницького інституту соціальних технологій на майдані Незалежності м. Хмельницького взяли участь у рекордному з кількості людей вишиванковому хороводі та загальнонаціональному флешмобі.

  Докладніше

 • День вишиванки - 2015

  21 травня – Всеукраїнський День вишиванки. Сторожинецький коледж Університету "Україна" також не залишився осторонь проблеми відродження та розвитку національних традицій. Студенти та викладачі прийшли "на роботу як на свято" – всі у вишитих сорочках! Наскільки приємно бачити дружній колектив у прекрасному одязі, що опирається на тисячолітню мудрість та історію українського народу!

  Докладніше

 • Університет «Україна» запрошує на фестивалі!

  21 травня 2015 року в Університеті «Україна» (м. Київ, вул. Львівська, 23) проходять щорічні традиційні заходи − 12 Фестиваль-конкурс студентської творчості «Університетське літо-2015» і 12 Фестиваль студентської творчості молоді з особливими потребами «Сяйво надій-2015».

  Докладніше

 • Наша Уляна має срібло на Першому чемпіонаті Європи з інклюзивного карате

  3 травня 2015 року в місті Ломмель (Бельгія) відбувся Перший чемпіонат Європи з інклюзивного карате, яке дуже розповсюджене і має свій початок саме з Бельгії. Участь у турнірі прийняли понад 150 людей з інвалідністю різних нозологій з 10 країн Європи, серед яких і наш лідер та організатор таборів...

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» привітали ветеранів і учасників війни

  Традиційно у травні, до Дня перемоги, в Університеті «Україна» ушановують ветеранів і учасників Другої світової війни – нинішніх і колишніх працівників університету.

  Докладніше

 • Інтерв'ю Світлани ПАТРИ з випускницею Університету "Україна" Оксаною РАДУШИНСЬКОЮ

  Воєнні дії на Донбасі сколихнули всю країну. Від Львова до Одеси, від Києва до Вінниці українці допомагають нашим бійцям відвойовувати незалежність України. Ця війна, названа АТО (антитерористична операція), – дійсно визвольна. Бо стала відповіддю на спроби колишнього «старшого брата» загарбати наші території. Багато людей долучаються до волонтерської діяльності: сивочолі бабусі та дідусі і запальна молодь, вчителі та учні, селяни та жителі міст. Волонтерами стала значна частина українського народу.

  Докладніше

 • Перемога… Пам'ять …Примирення!

  Саме під таким гаслом студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини привітали ветеранів та вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

  Докладніше

 • Випускник Університету «Україна» допомагає вимушеним переселенцям у Краматорську

  Україна й досі потерпає від військової агресії з боку Росії. З палаючого Донбасу сотнями й тисячами виїжджають люди у пошуках бодай спокою та впевненості у тому, що завтрашній день настане.

  Докладніше

 • Україно-польський круглий стіл в Університеті «Україна»

  6 травня 2015 року Університет «Україна» відвідали к.е.н., ад’юнкт Інституту інженерної безпеки і наук про працю ПАШКОВИЧ Марія Агнешка, к.е.н., спеціаліст у справах студентів із обмеженими можливостми ГАРБАТА Мартін із Зеленогурського університету (Польща) та ГРИНЕНКО Михайло, к.е.н., професор кафедри управління персоналом та економіки праці Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

  Докладніше

 • Професор Жан-Поль Ленерс (Люксембург) прочитав лекцію студентам Вінницького інституту Університету «Україна»

  Європейська освіта у Вінниці розпочинається з Університету «Україна», адже у цьому ВНЗ вже стало доброю традицією запрошувати до роботи зі студентами закордонних фахівців.

  Докладніше

 • Студенти і випускники Університету «Україна» взяли участь у ювілейному зборі-поході «Козацькими шляхами»

  З 30 квітня по 4 травня 2015 року в Корсунь-Шевченківському районі, що на Черкащині, біля села Виграїв відбувся 25-й збір-похід «Козацькими шляхами» під гаслом «З Україною в серці».

  Докладніше

 • Українські танцюристи (серед них і випускниця Університету "Україна" Олена Чинка) стали першими на міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках (1-4 травня 2015 року, м. Райнсберг, Німеччина)

  Яскраво виступила національна збірна команда зі спортивних танців на візках у міжнародному турнірі зі спортивних танців на візках, що пройшов з 1 по 4 травня 2015 року у м. Райнсберг, Німеччина. Національна збірна команда у складі 11 спортсменів, змагаючись зі спортсменами з інвалідністю з 10 країн світу, стала першою, виборовши 7 золотих, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

  Докладніше

 • ВІТАЄМО! Випускник Університету «Україна» Олександр ВОЛИНЕЦЬ захистив кандидатську дисертацію

  Університет «Україна» ось уже 16 років плідно працює в освітній галузі України. Сотні тисяч випускників, розправивши крила, ніби молоді пташенята, полинули у безкрайнє та бурхливе професійне і громадське життя. Хтось працює, а хтось ще продовжує пошуки себе. Є серед випускників Університету «Україна» люди, які обрали своєю долею наукову діяльність. Серед них – випускник Інституту філології та масових комунікацій Олександр ВОЛИНЕЦЬ. Він здобув освіту в Університеті «Україна» за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність».

  Докладніше

 • Передача автомобіля в зону АТО

  30 квітня 2015 року в місті Хмельницькому, біля пам’ятника воїнам, загиблим в Афганістані, відбулася урочиста передача автомобіля "УАЗ-452" для військових батальйону "Айдар" у зону АТО. Броньоване авто з нуля зібрав випускник Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» 22-річний Чайковський Михайло Вікторович.

  Докладніше

 • Єдиний у Вінниці американський професор працює в "Україні"

  У рамках проведення Днів Америки у Вінниці 29 квітня американський професор Лайл Кауфман, який працює у Вінницькому інституті Університету «Україна» за програмою академічних обмінів «Фулбрайт», виступив перед освітянами Вінниці та області. Д-р Л. Кауфман презентував у Центральній міській бібліотеці імені І. Бевза досвід упровадження інклюзивного навчання в США.

  Докладніше

 • В гостях у літстудії «ГОРЛИЦЯ» Університету «Україна» – поет, журналіст і громадський діяч Петро ПЕРЕБИЙНІС

  29 квітня 2015 року в Університеті «Україна» відбулося чергове засідання літературної студії «Горлиця». Темою зібрання стала рима та римотворення. Гостем студійців був поет, журналіст, громадський діяч, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка (2008) Петро ПЕРЕБИЙНІС. Розмова не обмежилася римою – Петро Мусійович багато розповідав про свій життєвий, трудовий і творчий шлях та рекомендував читати і перечитувати твори І.Я. Франка – для саморозвитку як у поетичній сфері, так і у житті.

  Докладніше

 • Бібліотек@ – територія наукових ідей

  Наприкінці квітня 2015 року в Університеті «Україна» відбувся науково-практичний семінар-тренінг «Стратегія розвитку бібліотек на сучасному етапі». У своїх наукових доповідях учасники обмінювались думками із найгостріших проблем бібліотечної діяльності, ділилися здобутками власних проектних рішень. Зазначена проблематика семінару відобразилась в інноваційній формах – тренінг та майстер -клас.

  Докладніше

 • Благодійний фестиваль практичної психології

  УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ – ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ: відвідати три (за власним вибором) майстер-класи психологів та психотерапевтів, які працюють за різними напрямками (груповий психоаналіз, когнітивно-поведінкова терапія, сімейна системна терапія, психодрама, арт-терапія, психологічне консультування та ін.); відкрити нові, найкращі для Вас техніки саморозвитку; вирішити чи намітити шлях до вирішення складної життєвої ситуації; відчути, прожити неповторний досвід знайомства із власним «Я»; віднайти ресурси, силу та любов.

  Докладніше

 • Фестиваль «Eсо-LIFE» у Миколаєві

  25 квітня 2015 року біля Шахового клубу відбувся масштабний захід в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!» - Фестиваль «Eсо-LIFE»!

  Докладніше

 • Рік "Мистецької подільської сотні"

  Це був початок неоголошеної війни, котру назвали АТО. Вербна неділя 2014 року. Ще ніхто в Україні не загинув від куль і снарядів... Ще не було ні “котлів”, ні потужного волонтерського руху. Були тисячі добровольців і мобілізованих — неозброєних, необмундированих, погано нагодованих. Одні українці кинулися забезпечувати їх одягом та їжею, інші — ремонтувати розтягнуту за роки нищення військову техніку, а хтось перейнявся питанням емоційної, моральної підтримки вояків.

  Докладніше

 • XII Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих учених «Молодь: освіта, наука, духовність»

  21–22 квітня 2015 року в Університеті «Україна» відбулася 12-та Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих учених «Молодь: освіта, наука, духовність».

  Докладніше

 • Візит делегації іноземних абітурієнтів із Туркменістану

  21 квітня 2015 року Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» відвідала делегація іноземних абітурієнтів із Туркменістану на чолі з представником громадської організації студентів Беглі Беглієвим.

  Докладніше

 • Майстер-клас із творчою терапією

  Творчість є ефективним методом для самовираження, пізнання свого внутрішнього світу і формування власного погляду на речі. Саме з цією метою викладачі Тернопільського коледжу Університету «Україну» провели творчу релаксацію для учнів Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру для слабочуючих дітей у вигляді майстер-класу.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» відбулася вистава за участю акторів з інвалідністю

  17 квітня 2015 року в Університеті «Україна» відбулася вистава за п’єсою Анни Багряної «Над часом» із залученням акторів народного театру-студії «Сьоме небо» та молоді з обмеженими фізичними можливостями – студентів Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна» та Вінницької обласної громадської організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія».

  Докладніше

 • Останньої суботи кожного місяця в Університеті «Україна» проходять дні відкритих дверей

  Метою цих заходів є профорієнтаційна робота, під час якої школярам розповідають про спеціальності, які вони б хотіли обрати.

  Докладніше

 • Знання Онлайн пропонує учням новий підхід до дистанційної освіти в Україні

  Знання Онлайн – це перша в Україні школа онлайн-підготовки до ЗНО. Вона розпочала свою роботу навесні 2014 року і вже зараз створено зручний для користування сайт школи та доступні для вивчення курси.

  Докладніше

 • 15 КВІТНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ІМІДЖ-ЦЕНТРУ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»

  Чотири роки тому за підтримки президента Університету «Україна» П.М. Таланчука було створено Імідж-центр (ІЦ) – інноваційний проект із соціальних комунікацій. Уся діяльність Імідж-центру націлена на поширення в суспільстві відомостей про Університет «Україна». Своєрідність її організації полягає в залученні до цієї роботи студентів різних спеціальностей.

  Докладніше

 • ВЕЛИКДЕНЬ У ЖИТТІ «УКРАЇНИ»

  Великдень – особливе свято для кожного українця. Для, школяра, лікаря чи вчителя. Студенти, викладачі і працівники Університету «Україна» теж дуже люблять Великдень і святкують його. Чим саме для них є Великдень? Якими традиціями відзначаються сімейні святкування Пасхи?

  Докладніше

 • Презентація громадської організації "Вільна Громада"

  9 квітня 2015 року була присутня на презентації громадської організації «Вільна Громада». Це нова громадянська ініціатива – поєднання в одну могутню енергію сил небайдужих громадян міста. І мені дуже приємно, що Університет «Україна» теж значною мірою причетний до цього дійства. Адже голова новонародженого громадянського об’єднання Валерій Боднарчук – наш студент-правознавець.

  Докладніше

 • ДНІ РАДОСТІ І ДРУЖБИ

  Відбулося урочисте відкриття відділення екології та аграрних наук конкурсу-захисту МАН

  Докладніше

 • ХV ЗВІТНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НАУКА І НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС»

  Ювілейна ХV ЗВІТНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НАУКА І НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС» вже самою своєю назвою засвідчує тісний зв’язок досліджень науковців нашого інституту та їхніх учнів – студентів із навчальним процесом, а отже – розв’язує нагальні проблеми навчання і виховання сучасних конкурентоспроможних фахівців. За результатами наукової та міжнародної роботи минулого та поточного року нам є чим пишатися.

  Докладніше

 • Імплементація Угоди про асоціацію з ЄС: екологія буксує

  Як повідомляє прес-служба Президента України (http://www.president.gov.ua/news/32587.html), Національна рада реформ на засіданні 30 березня обговорила питання імплементації Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом. Зокрема, підкреслювалось, що Угода про асоціацію передбачає затвердження планів щодо імплементації актів законодавства ЄС. Незважаючи на те, що Нацрадою реформ це було визначено першочерговим завданням, ще досі не затверджені плани по п’ятьох міністерствах та відомствах, у їх числі – Міністерство екології та природних ресурсів.

  Докладніше

 • Міжнародна науково-практична конференція у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»

  2-3 квітня 2015 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу», приурочена до15-ти річчя від Дня створення.

  Докладніше

 • КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ»

  Уже вчетверте в Університеті «Україна» проводиться підсумкова науково-практична конференція в рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 н.р. за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти».

  Докладніше

 • Святкування 15-ти річчя Луцького інституту розвитку людини

  2 квітня 2015 року о 10 годині в актовій залі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» відбувся святковий концерт з нагоди 15-ти річчя інституту. В рамках святкування була проведена Міжнародна конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу».

  Докладніше

 • ПІКНІК для АБІТУРІЄНТІВ

  Нестандартний формат Днів відкритих дверей для АБІТУРІЄНТІВ - "фішка" Університету «Україна». 28 березня 2015 року студентське самоврядування влаштувало на затишному подвір'ї університету пікнік з піснями під гітару, конкурсами/змаганнями, кашею з казана та запашним чаєм.

  Докладніше

 • Виставка соціальної реклами і постерів «Твоїми очима»

  22 березня на головній вулиці Миколаєва, біля Каштанового сквера була організована виставка соціальної реклами і постерів у рамках Всеукраїнського молодіжного фестивалю соціальної реклами «Твоїми очима», метою якого є залучення молоді до вирішення різних соціальних проблем шляхом створення соціальних фото, постерів і відеореклами.

  Докладніше

 • Благодійний концерт у Палаці культури «Більшовик»

  21 березня 2015 року в Палаці культури «Більшовик» пройшов благодійний концерт, метою якого було зібрання коштів для воїнів АТО.

  Докладніше

 • ЗУСТРІЧ ДМИТРА ПАВЛИЧКА ЗІ СТУДЕНТАМИ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»

  У вівторок, 17 березня 2015 року в стінах Університету «Україна» відбулася зустріч поета та перекладача Дмитра Павличка зі студентами. Ця подія стала заключною частиною тижня шевченківських читань, які організувала на честь 201-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка кафедра української мови та літератури нашого університету.

  Докладніше

 • ВИПУСКНИЦЯ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА» СВІТЛАНА ПАТРА – ФІНАЛІСТ ПРЕМІЇ TOYP 2014 В УКРАЇНІ

  28 лютого 2015 року в Українському домі відбулася конференція і церемонія нагородження українського відбору Міжнародної премії TOYP 2014 - «Ten Outstanding Young Persons» («Десять видатних молодих людей»). Протягом листопада 2014 – січня 2015 р.р. оргкомітет премії відшуковував по всій Україні молодих людей віком до 40 років, які мали цікаві проекти, видатні досягнення чи життєві перемоги. Загалом, премія TOYP – це щорічна міжнародна програма, спрямована на виявлення та популяризацію молодих людей, котрі досягли значних успіхів і які є втіленням найліпших якостей сучасної людини.

  Докладніше

 • УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА»: НАВЧАННЯ ЗА МІЖНАРОДНИМИ ПРОГРАМАМИ ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМА

  Навчання українських студентів за кордоном – надзвичайно актуальна тема. Проте, не кожен студент має достатньо інформації про ці процеси, і через те не може чи побоюється скористатися можливостями набуття вищої освіти одночасно у ВНЗ України та Європи. Про переваги та технологію навчання за міжнародними програмами подвійного диплома ми розмовляємо з директором Інституту відкритої освіти Університету «Україна» Оленою МАЙБОРОДОЮ.

  Докладніше

 • В УНІВЕРСИТЕТІ «УКРАЇНА» ВІДКРИВАЮТЬ КАФЕДРУ ФАРМАЦІЇ

  У сучасному динамічному світі успішним може стати тільки той, хто адекватно реагує на інноваційні тенденції розвитку суспільства та науки. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (Університет «Україна») постійно відкриває нові горизонти в освіті студентів, розширюючи перелік спеціальностей, котрим можена вчити юних шукачів знань. Цьогороку університет створює кафедру фармації. Про цілі та завдання нового напряму підготовки фахівців ми говоримо з доктором фармацевтичних наук, завідувачем кафедри фармації Університету «Україна» НОВІКОВИМ Дмитром Олексійовичем.

  Докладніше

 • Вітаємо Ганну Федорівну НІКУЛІНУ!

  Ганну НІКУЛІНУ, голову первинної профспілкової організації, кандидата технічних наук, начальника науково-дослідної частини Університету «Україна» як одного з найліпших профспілкових лідерів-жінок нагороджено відзнакою Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України «ПРОФСПІЛКОВА БЕРЕГИНЯ».

  Докладніше

 • БЕРЕЗНЕВИЙ ВИПУСК

  6 березня 2015 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які завершили навчання у Хмельницькому інституті соціальних технологій та Хмельницькому коледжі Університету «Україна». У цей святковий день дипломи про вищу освіту державного зразка отримали 217 випускників, із яких 21 – дипломи з відзнакою, 18 – студенти з особливими потребами. Відзначимо, що багато з них виявили бажання продовжити у нас навчання на вищих освітньо-кваліфікаційних рівнях.

  Докладніше

 • ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ВІННИЦЬКОГО ІНСТИТУТУ

  березня 2015 року у Вінницькому інституті Університету «Україна» відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам, спеціалістам, бакалаврам. Уже стало доброю традицією проводити вручення дипломів «зимовим» випускникам напередодні свята весни. Понад двісті випускників факультету бізнесу і права і факультету соціальних технологій отримали дипломи державного зразка за 7-ма спеціальностями.

  Докладніше

 • Весна починається з творчого вечора Світлани МИРВОДИ!

  Неповторну атмосферу української пісні, поезії і музики створила на своєму творчому вечорі «Я не помітила тих днів..» 2 березня 2015 року заслужена артистка України Світлана МИРВОДА.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» вивчають міжнародний досвід з інклюзивної освіти

  У рамках міжнародної співпраці в період з 2 по 26 лютого 2015 року директор Вінницького інституту Університету «Україна» Ганна ДАВИДЕНКО брала участь у міжнародному курсі «Творче мислення у спеціальній освіті», що відбувся в Ізраїлі, м. Тель-Авів (кібуц Шефаїм).

  Докладніше

 • Cвято Масляної у стилі слов’янських традицій

  28 лютого 2015 року школярі 9-11-х класів із Києва, Чернігівської і Черкаської областей, Фастівського, Кагарлицького та Києво-Святошинського районів Київської області відвідали Університет «Україна». Окрім традиційних заходів – презентації спеціальностей, екскурсії по університету, спілкування з викладачами і працівниками Приймальної комісії – цей День відкритих дверей мав свої родзинки: елементи народного свята Масляна (прощання з зимою) за участю скаутів різних вікових груп (студентів і школярів) та збір коштів для лікування хворого хлопчика.

  Докладніше

 • День героїв Небесної сотні

  20 лютого 2015 року професорсько-викладацький склад та студенти Луцького інституту розвитку людини вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та запаленням свічок біля експозиції пам’яті загиблим воїнам Небесної Сотні.

  Докладніше

 • НЕБЕСНА СОТНЯ: РОКОВИНИ

  Ось уже рік минув. Минув рік від тих страшних подій, коли у Кращий світ відійшла Небесна сотня…

  Докладніше

 • Бронзова нагорода на Чемпіонаті України з фехтування на рапірах

  Вітаємо студента напряму підготовки «Здоров’я людини» Хмельницького інституту соціальних технологій Тараса Мельника, який завоював бронзову нагороду на Чемпіонаті України з фехтування на рапірах.

  Докладніше

 • У "Десну" привезли "Зброю культури": воїни співали, танцювали, слухали філософів

  У неділю 8 лютого у навчальному центрі "Десна" на Чернігівщині активісти руху "Зброя культури" влаштували концерт. Перед мобілізованими у четверту чергу виступили співаки, музиканти, поети, публіцисти й громадські діячі. Світлана Мирвода уже неодноразово бувала на фронті, у військових частинах. Привезла пісні, які народилися на війні.

  Докладніше

 • Студентка Інституту економіки та менеджменту Анна ЧЕРВОНООКА про навчання у Шяуляї: "Це був найкращий рік мого життя!"

  У рамках європейських освітніх програм Університет «Україна» продовжує успішну співпрацю з Шяуляйським університетом (Литва) за кількома спільними проектами. Так, ось уже декілька студентів виїхало у Литву за програмою подвійного диплома. Серед них – студентка 2 курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна» Анна ЧЕРВОНООКА. Про досвід закордонного навчання та життя у Європі говоримо з Анною.

  Докладніше

 • МИ ОБИРАЄМО УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА»! А ТИ?..

  27 грудня 2014 року в Університеті «Україна» відбувся черговий День відкритих дверей. Усіх відвідувачів чекав новорічний квест, шалені розваги, подарунки від Діда Мороза і презентація дитячого зимового табору «Вартові зими». Розкошували на святі, облаштованому невгамовним студентським самоврядуванням, насамперед діти викладачів, працівників та випускників університету, малеча від 2 до 14 років. До святкових розваг приєдналися і абітурієнти, група школярів із Києва та Чернігівської області, які змогли відчути затишну родинну атмосферу університету. Тут вони ще раз пересвідчилися, що в університеті дбають не лише про навчальний процес, матеріально-технічну базу і науково-дослідну роботу, а й про творчий розвиток кожної особистості.

  Докладніше

 • Благодійний вечір-акція на підтримку студентів Університету «Україна» у Литві

  У січні 2015 року у Шяуляйському університеті відбувся благодійний вечір-акція на підтримку студентів Університету «Україна», які проходять практику в м. Шяуляй (Литва) в рамках спільної україно-литовської магістерської програми за спеціальністю «Соціальна робота».

  Докладніше

 • Золото на чемпіонаті світу у США

  Максим Яровий, випускник Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна», Майстер Спорту із зимових видів спорту завоював 2 золоті та срібну медалі на чемпіонаті світу з лижних перегонів у м. Кейбл (США), який проходив з 23 січня по 1 лютого 2015 року.

  Докладніше

 • Влада Литовченко – студентам: "Любіть свою спеціальність"

  Напередодні Дня студентів, що відзначається 25 січня, громадський діяч і викладач Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Влада Литовченко згадала яскраві моменти зі свого студентського життя.

  Докладніше

 • ЖИТТЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

  Попри необхідність послуговуватися інвалідним візком, проживання у провінції та активне спілкування насамперед у мережі Internet, героїня нашого інтерв’ю здобула вищу освіту, пише вірші і прозу, активно працює журналістом-фрілансером, бере участь у багатьох творчих конкурсах. Про життя без обмежень розповідає Світлана ПАТРА.

  Докладніше

 • Які ж вони мужні і прекрасні!

  Які ж вони мужні і прекрасні, - так після повернення додому із зони АТО про наших українських захисників написала на своїй сторінці у фейсбуці заслужена артистка України Світлана Мирвода.

  Докладніше

 • Університет "Україна" розвиває міжнародну співпрацю в галузі інформаційних технологій

  У рамках міжнародної діяльності Університет «Україна» активно співпрацює з Національною інформаційною агенцією (National Information Agency ‒ NIA) Республіки Корея. 2012 року в Університеті «Україна» на благодійних засадах створено Центр інформаційного доступу. Центр функціонує не тільки для студентів та співробітників Університету «Україна», але й для всіх охочих мешканців столиці і Святошинського району зокрема, і в цьому його родзинка.

  Докладніше

 • МЕЛОДІЇ ДУШІ

  11 грудня 2014 року відбувся творчий вечір гурту АКВАРЕЛІ у складі Наталі Барна, Владислава Барна, Олега Хоменка. Захід було присвячено 16-річчю Університету «Україна», де більше 10 років працює кандидат філософських наук, доцент, директор Інституту філології та масових комунікацій Наталя Барна, де навчається її син, а також 15-річчю творчої діяльності групи АКВАРЕЛІ.

  Докладніше

 • Завдяки Навчально-банківському центру

  З метою поліпшення практичної підготовки студентів на початку 2013-2014 н.р. виникла ідея наблизити навчання студентів Інституту економіки та менеджменту до максимально можливого рівня використання набутих знань у практиці роботи в фінансово-банківських структурах. При цьому враховувались усі основні спеціальності Інституту. В результаті обговорення цього питання з ученими і спеціалістами викреслилася і структура – Навчально-банківський центр.

  Докладніше

 • Любіть поезію

  Нещодавно вийшов уже другий номер університетського альманаху "Горлиця". Він виходить щороку. "Горлиця" – це і поетичний клуб, членами якого є студенти нашого університету, залюблені в поезію.

  Докладніше

 • ШПИЛЯСТІ КОБЗАРІ в УНІВЕРСИТЕТІ «УКРАЇНА»

  Справжній фурор викликав в Університеті «Україна» виступ гурту ШПИЛЯСТІ КОБЗАРІ. Шестеро хлопців у вишиванках/джинсах/кедах зі стильними чорнявими, золотими і світлочубими зачісками з першої ноти зачарували всіх: і юних студенток, і досвідчених викладачів.

  Докладніше

 • Навчання протягом життя – серцевина сучасного освітнього процесу

  У грудні 2014 року Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (Університет «Україна») відзначає 16 років з Дня заснування. Роздумами про стратегію розвитку національної системи освіти загалом та Університету «Україна» зокрема ділиться Петро Михайлович ТАЛАНЧУК, президент Університету «Україна», дійсний член Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор.

  Докладніше

 • Урочисте відкриття експозиції пам’яті ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

  9 грудня 2014 року в приміщенні Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» (вул. Г. Гонгадзе, 5) відбулося урочисте відкриття експозиції пам’яті Героїв Небесної Сотні: студентів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» Сергія Байдовського, Василя Мойсея та викладача кафедри права Сергія Климчука, який загинув у зоні АТО.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» діє програма подвійного диплома

  Університет «Україна» та Шяуляйський університет (Литва) спільно розпочали підготовку студентів за міжнародною магістерською програмою з отримання європейського та українського дипломів державного зразка.

  Докладніше

 • Слово і пісня у храмі

  Відроджена й освячена після здобуття Україною незалежності Церква Благовіщення Пресвятої Богородиці при Києво-Могилянській академії – храм незвичайний… Тож від часу заснування у цій студентській церкві звучало слово молитви і поетичне слово, музика і спів, які славили Бога і найкращі людські чесноти… А на цей поетично-пісенний вечір із назвою “Єднаймося” я йшов із особливим хвилюванням. Як і відомий український композитор Леонід Нечипорук, і заслужена артистка Укаїни Світлана Мирвода, адже в храмі мала відбутися прем’єра нашого спільного дітища, – пісні…

  Докладніше

 • V Науково-практична конференція студентів і молодих учених «Масово-комунікаційні процеси в сучасному світі»

  3 грудня 2014 р. в Інституті філології та масових комунікацій (ІФМК) Університету «Україна» відбулася Науково-практична конференція студентів і молодих учених «Масово-комунікаційні процеси в сучасному світі», яка цьогоріч проводилася вп’яте.

  Докладніше

 • ТОНКА ЧЕРВОНА ЛІНІЯ

  3 грудня 2014 року, зимового холодного дня, в Університеті «Україна» (Київ, вул. Львівська, 23) пройшла зустріч студентів і викладачів із українським політичним діячем Євгеном Марчуком. До університету Євгена Кириловича запросив професор кафедри журналістики Ігор Конвісер. В аудиторії 3-л-1 зібралися всі бажаючі. Ми мали цікаву і пізнавальну бесіду, адже після розповіді запрошеного гостя ми ставили запитання, що нас цікавили, на які Є. Марчук доступно і відкрито відповідав.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» започатковано проект із видання серії книг «Бібліотека Університету «Україна»

  Ініціатором проекту виступив Президент Університету «Україна» П.М. Таланчук, відомий учений, освітянин, державний і громадський діяч. Він є головою редакційної колегії серії «Бібліотека Університету «Україна». Заснована серія 2013 року. До редакційної колегії входять відомі журналісти, науковці, члени Національної спілки письменників України В. Карпенко, О. Глушко, О. Горобець, В. Бебик.

  Докладніше

 • До Міжнародного Дня інвалідів. ОБРАЗИ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ В ХУДОЖНІЙ ЛІТЕРАТУРІ

  Інвалідність впливає на всіх, хто так чи інакше зіштовхується з цим явищем. Життя людини, яка отримала тяжкі травми та ушкодження здоров’я, докорінно змінюється, так само, як і тих людей, хто таку особу оточує: рідних, друзів. Література, особливо художня, тим і славиться, що звертає увагу читачів на різні проблеми людського життя й особистості – як позитивні, так і негативні. Вдумливого автора завжди цікавить, як людина проходить різні випробування, у тому числі – пов’язані з інвалідністю.

  Докладніше

 • Вітаємо і вболіваємо!

  Команда Університету "Україна" бере участь у Чемпіонаті Києва з футболу серед команд першої ліги і посідає перше місце.

  Докладніше

 • Світлана Мирвода подарувала українську пісню румунам

  Нещодавно заслужена артистка України Світлана Мирвода ділилася своїм талантом і теплом щирої української душі з румунами. Сьогодні вона вже вдома і щедро ділиться враженнями від поїздки.

  Докладніше

 • Зіновій Медюх – гість Луцького інституту розвитку людини

  У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулася зустріч із автором співаної поезії, переможцем та учасником багатьох фестивалів України, в тому числі фестивалю «Вітрила пригод – 2012» Зиновієм Медюхом із Львівщини, м. Стрия.

  Докладніше

 • Вшанування жертв голодомору

  У суботу 22 листопада ми відзначали День пам’яті жертв Голодомору. Кожен, кому не байдужа ця подія, міг прийти центральну площу м. Тернополя і запалити свічку Пам’яті як спогад про найстрашніше, що могло відбутись у нашому житті.

  Докладніше

 • Валерій БЕБИК: "Лікуємо українців від комплексу меншовартості"

  Цьогорічної осені Національна спілка журналістів України висунула професора Валерія Бебика на здобуття Національної премії ім. Т. Шевченка 2015 року (номінація «Публіцистика і журналістика») за цикл фільмів програми «Цивілізація Incognita», яка щонеділі о 20:00 транслюється на телеканалі «Тоніс».

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» відбулася Міжнародна наукова конференція з проблем навчання і виховання людей з інвалідністю

  19-20 листопада 2014 року, напередодні Міжнародного Дня інвалідів та 16-річчя з Дня заснування університету, в Університеті «Україна» відбулася ХIV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції ООН про права інвалідів».

  Докладніше

 • МАЙДАН 2.0. ТОЧКА НЕПОВЕРНЕННЯ

  22 жовтня 2014 року мені випала нагода відвідати XVI фотовиставку газети “День”. Я мала змогу побачити 350 робіт із 2050 надісланих. Ця виставка була особливою, адже кожна світлина відображала сьогоднішнє життя України. Мабуть, тільки людину останнього ступеня бездушності могла не вразити жорстока реальність, яка відображалася на цих роботах.

  Докладніше

 • Патріот - не лише той, хто на фронті

  Вже кінець вересня 2014 р., а ситуація у країні не лише не пом’якшилася, не кажучи вже про її завершення, а ще й загострилася. Між Росією і Україною триває війна, в якій Росія – агресор. Кожен день гинуть десятки наших молодих хлопців і чоловіків. Вони воюють за своє і наше життя. Чи можна назвати таких людей патріотами? Вони більше, ніж патріоти... Проте, як можна називати людей, які зараз не воюють, хоч і слідкують кожен день за новинами та оплакують щоразу нових загиблих, кількість яких іноді просто лякає, шокує? Чи можу особисто я називати себе патріотом?

  Докладніше

 • СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ УНІВЕРСИТЕТУ "УКРАЇНА" відзначене на виставці "ОСВІТА ТА КАР’ЄРА – ДЕНЬ СТУДЕНТА 2014"

  Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» долучився до участі в Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2014», яка проходила 13-15 листопада 2014 р. в Українському домі.

  Докладніше

 • "День Уушника" = День студента

  "День УУшника" – саме таку офіційну назву мав концерт до Міжнародного дня студента в нашому виші. І, як і обіцяли організатори, – пройшов у веселому та неформальному форматі.

  Докладніше

 • Університет "Україна" – співвиконавець наукової програми Євросоюзу "THYMISTEM"

  «Я намагаюся навчити своїх студентів дивитися на життя крізь імунологію», – це філософія науковця та позиція викладача Валентина ШИЧКІНА, доктора біологічних наук, професора, завідувача кафедри імунології, директора Науково-дослідного центру імунології та біомедичних технологій Університету «Україна», який намагається донести її до кожного свого студента.

  Докладніше

 • День української писемності та мови в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету “Україна”

  7 листопада 2014 року в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету “Україна” відзначили День української писемності та мови. Колектив кафедри журналістики разом зі студентами підготували студентські наукові читання «Мова як чинник національної безпеки України».

  Докладніше

 • ЗОЛОТИЙ ДЕБЮТ УЛЯНИ СМИРНОВОЇ

  7 листопада 2014 року в німецькому місті Бремені на чемпіонаті світу з карате, під час якого вперше в історії відбулися змагання для спортсменів на візках, Уляна СМИРНОВА, студентка Університету «Україна», здобула золото і стала першою чемпіонкою світу в історії розвитку карате на візках.

  Докладніше

 • Театр «ДАНКО» Університету «Україна» – володар Гран-прі театрального фестивалю

  1-2 листопада 2014 р. у смт. Ворзель відбувся ХІV Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів та цирку «Театральний форум - 2014». Серед багатьох колективів із усієї України, які брали участь у фестивалі, виступив і Народний аматорський театр-студія «Данко» Центру художньої творчості Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

  Докладніше

 • В УНІВЕРСИТЕТІ «УКРАЇНА» ДОПОМАГАЮТЬ ВИЗНАЧИТИСЯ З ВИБОРОМ ПРОФЕСІЇ

  Ще Григорій Сковорода писав про «споріднену працю» як про ключовий аспект людського щастя. На думку філософа, кожен із нас повинен вибрати ту діяльність, яка дається легко і приносить справжню радість.

  Докладніше

 • Університет «Україна» долучився до видання «КОБЗАРЯ» Т. Шевченка для воїнів АТО

  14 жовтня 2014 року в конференц-залі Національного музею Тараса Шевченка відбулася презентація «КОБЗАРЯ» Т. ШЕВЧЕНКА кишенькового формату для українських воїнів.

  Докладніше

 • Ярмарок "Козацька кухня"

  Покрова Пресвятої Богородиці здавна вважалася захисницею козаків України. Тому, 14 жовтня, в день захисника Вітчизни України студентський парламент Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» ініціював проведення ярмарку козацької кухні в кращих українських традиціях.

  Докладніше

 • "СВІЧКА НА ВІТРІ" – перше публіцистичне дослідження письменника Олександра Горобця про кремлівську агресію проти України

  Цими днями вийшла друком книга публіцистики журналіста і письменника Олександра Горобця "Свічка на вітрі". Це гарячий клубок розмислів, логічних посилів, перших висновків щодо подій довкруги анексії Криму і пекла, влаштованого московітами на Сході України. Це аналіз того, як офіційна державна дезінформація і брехня Кремля стали важливим елементом так званої гібридної війни. Дослідження того, як генетичні корені ординської нації лягли в підґрунтя подій, від яких здригнувся світ.

  Докладніше

 • Підготовка студентів на міжнародній магістерській програмі стартувала!

  Університет «Україна» спільно з Шяуляйським університетом (Литва) розпочав підготовку студентів на міжнародній магістерській програмі з отриманням європейського та українського дипломів державного зразка.

  Докладніше

 • Студентське самоврядування в Університеті «Україна» – цілком автономна структура

  Університет «Україна» – особливий вищий навчальний заклад! У ньому молодь не лише навчається, а й займається спортом, творчістю і навіть пробує себе в самоврядуванні – студентському самоврядуванні.

  Докладніше

 • Університет "Україна" підтримав МАРШ МИРУ громадян з інвалідністю у Києві

  27 вересня 2014 року у місті Києві на Хрещатику відбувся «Марш людей з інвалідністю «За мир!» (Марш миру). Уперше за всю історію України така величезна кількість людей із особливими потребами зібралася на Хрещатику. Учасники пройшли Хрещатиком від Центрального Універмагу до Майдану Незалежності, де вони на головній сцені країни висловили своє прагнення миру та дотримання прав людей із інвалідністю.

  Докладніше

 • Стажування в Європі з подальшим працевлаштуванням

  Цього літа студенти-психологи Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна» на практиці випробували всі можливості сучасної європейської молодіжної програми «Молодь у дії», взявши участь у тренінговому курсі «Path to Peace» (Шлях до миру) з навчання неформальним методам урегулювання конфліктних ситуацій.

  Докладніше

 • Студенти Університету «Україна» долучилися до збору коштів для бійців АТО

  Вінницький соціально-економічний інститут Університету «Україна» долучився до благодійної акції «Придбай картину – допоможи армії».

  Докладніше

 • Завдяки Навчально-банківському центру

  З метою поліпшення практичної підготовки студентів на початку 2013-2014 н.р. виникла ідея наблизити навчання студентів Інституту економіки та менеджменту до максимально можливого рівня використання набутих знань у практиці роботи в фінансово-банківських структурах. В результаті обговорення цього питання з ученими і спеціалістами викреслилася і структура – Навчально-банківський центр.

  Докладніше

 • Виступ президента Університету "Україна" П.М. Таланчука на Посвяті у студенти

  Сьогодні ми вітаємо наших студентів – тих, хто вступив щойно, і тих, хто прийшов до нас за знаннями на старші курси з інших вузів. Ми вітаємо їх на порозі студентського життя в новій університетській родині, вітаємо у дуже непростий для нашої країни час. А будь-яке вітання – це свято. Воістину це свято сьогодні – зі сльозами на очах. Для патріотів Україна в ці буремні дні поділилася на фронт і тил.

  Докладніше

 • УНІВЕРСИТЕТ "УКРАЇНА" ВІТАЄ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ-2014

  Чудового ранку 29 серпня 2014 року затишна площа Знань, що в Університеті «Україна», стала ще красивішою. Адже саме там зібралися першокурсники та їхні батьки і друзі, студенти старших курсів і викладачі університету чи не на найголовніший захід ВНЗ – Посвяту у студенти. Така вже традиція – добра й урочиста – коли Університет «Україна» радо зустрічає і бере під своє крило нових пташенят-студентів, які за 4 чи 6 років навчання стануть фахівцями у своїй професії, патріотами своєї держави і просто більш упевненими у собі людьми.

  Докладніше

 • "УКРАЇНСЬКІ ПЕРЕДЗВОНИ" за участі ВИКЛАДАЧІВ І ВИПУСКНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ "УКРАЇНА"

  На звичному місці, на печерських схилах за Музеєм голодомору проведенням четвертого заходу "Українських Передзвонів" творча інтелігенція України відсвяткувала День Незалежності.

  Докладніше

 • День Незалежності України у... Москві

  Заслужена артистка України, викладач Університету "Україна" Світлана МИРВОДА взяла участь у відзначенні ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ у Москві!

  Докладніше

 • Студенти Університету "Україна" з інвалідністю допомагають пораненим бійцям

  Війна увірвалася в наше життя, немов цунамі, вихор, шторм, землетрус. Увірвалася і перекроїла все – плани на літо і на майбутнє, родинні і дружні зв’язки, спокій та впевненість у завтрашньому дні. Цю гібридну війну вітчизняні ЗМІ називають АТО, військовим конфліктом і т. д., але суть від цього, на жаль, не змінюється. І як тепер бути? Чим допомогти нашій армії, біженцям зі Сходу, солдатам, які отримали поранення? Кожен вирішує це питання по-своєму: хтось переказує кошти на спеціальні рахунки або знайомим волонтерам, інші опікуються біженцями, ще хтось – відвідує поранених вояків АТО, які проходять лікування в госпіталях.

  Докладніше

 • Що треба змінити в чинній конституції України

  Україна перестане бути «вертепом розбійників» («олігархів») лише тоді, коли принцип справедливості стане наріжним каменем вітчизняного законодавства й будівлі Української Держави. Але це потребує діяльної участі всього українського народу.

  Докладніше

 • ВІТАЄМО!

  Випускниця Інституту права та суспільних відносин Ольга Саладуха завоювала в Цюріху своє третє «золото» чемпіонату Європи в потрійному стрибку, студентка Луцького інституту розвитку людини Кристина Стуй у складі естафетної четвірки взяла срібло.

  Докладніше

 • Супровід навчання студентів з інвалідністю: ділимося досвідом

  Процес навчання людей з інвалідністю тісно пов’язаний із процесом їх соціалізації упродовж усього життя. Iнтеграція таких людей у навчальний процес суттєво полегшує їх подальшу інтеграцію у суспільство, оскільки передбачає спільне навчання людей з інвалідністю з іншими людьми.

  Докладніше

 • Університет "Україна" пишається коронованими талантами

  5 червня 2014 року в Києві, у Будинку офіцерів, відбулася церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова». Були названі переможці та призери, а також володарі спеціальних відзнак у таких номінаціях – романи, п’єси, кіносценарії, пісенна лірика, а також твори для дітей.

  Докладніше

 • Університет "Україна" проводжає весну фестивалем "Університетське літо" - 2014

  21 травня 2014 року в Університеті «Україна» відбувся ХІ всеукраїнський фестиваль студентської творчості «Університетське літо».

  Докладніше

 • ОДНІ З БАГАТЬОХ (студенти Університету «Україна» і Євромайдан)

  Уже не палають шини, мовчать бочки, але в серці й досі йде гомін кривавої зими. Українська зима 2013−2014 років увійшла до світової історії як ще одна сторінка земного літопису.

  Докладніше

 • Журналістом бути небезпечно

  Нині в умовах постійної напруженої ситуації у країні, масових заворушень у містах та підвищеної небезпеки тренінг із фізичної та цифрової безпеки для журналістів був дуже необхідним та надзвичайно корисним. Неприбуткові організації «Інтерньюз Нетворк» та Академія української преси провели подібні навчання для представників засобів масової інформації на трьох заїздах – 28-29 березня, 30-31 березня та 1-2 квітня 2014 року. Нашим юним акулам пера вдалося побувати на одному із заїздів, отримати неоціненний досвід та підвищити професійну кваліфікацію.

  Докладніше

 • Думкам було просторо, а словам тісно

  В Університеті "Україна" відбулася науково-практична конференція "Актуальні проблеми інклюзивної освіти" (26 березня 2014 року)

  Докладніше

 • ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА БАРОКОВА ПОЕМА: "Пригорнувшись душею до рідного слова"

  Університет «Україна» разом із творчими спілками й організаціями м. Києва і України запрошують студентів, викладачів, керівництво, усіх бажаючих активних і талановитих співвітчизників взяти участь у Всеукраїнській громадській творчій акції, присвяченій 200-річчю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Головна мета заходу – бути майданчиком для творчого вираження, єднання небайдужих до поетичного слова, до культури, традицій, до рідної землі людей, що проживають у різних куточках України і світу, а також – написання і видання друком ПЕРШОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ БАРОКОВОЇ ПОЕМИ.

  Докладніше

 • Подвійний диплом: спільна програма за фахом "Соціальна робота"

  У рамках міжнародного проекту SOCNET Університет «Україна» У співпраці з Шяуляйским університетом (Литва) відкриває спільну програму за фахом «Соціальна робота» з отриманням європейського та українського дипломів магістра державного зразка.

  Докладніше

 • Університет "Україна" відсвяткував 15-річчя

  6 грудня цього року Університет «Україна» відсвяткував свій 15-річний ювілей. Урочистості з нагоди святкування відбулися в Палаці культури КПІ.

  Докладніше

 • Інклюзивна освіта в Університеті "Україна"

  Студенти-журналісти з Нідерландів приїхали до Університету "Україна" знімати дипломну роботу.Через Інтернет вони довідалися про університет, де створено всі умови для людей з особливими потребами. Приїхали, щоб у цьому переконатися.

  Докладніше

 • В Університеті «Україна» розвивають інклюзивне навчання як один із засобів соціальної реабілітації молодих людей із особливими потребами

  Відомо, що інклюзивна освіта – найкращий засіб соціальної реабілітації дітей та молоді з особливими потребами. Адже лише поруч зі звичайними однолітками учень чи студент із інвалідністю набуває таких корисних у майбутньому комунікаційних навичок. А обсяг знань, які дає звичайна школа, загалом достатній для вступу у вищі навчальні заклади.

  Докладніше

 • Програма подвійного диплому - Університет «Вістула» (м. Варшава, Польща)

  Програма для студентів Університету "Україна", передбачає навчання за кордоном у престижному Університеті "Вістула" (Польща, м. Варшава).

  Докладніше

 • Довузівська підготовка в Університеті «Україна»: Що? Де? Коли?

  Ти ще в роздумах, куди піти навчатися? Не можеш визначитися, якій професії присвятити своє життя? Хвилюєшся, як встигнути «підтягнути» предмети, з яких доведеться складати ЗНО? Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» пропонує унікальну можливість: у зручний для тебе час поглибити та систематизувати знання з улюблених та необхідних дисциплін на курсах доуніверситетської підготовки. Звичайно ж, вибір курсів довузівської підготовки обумовлює багато запитань. І найліпша інформація – це «живе» спілкування з тими, хто безпосередньо дотичний до навчання майбутніх абітурієнтів.

  Докладніше